Фiльтр
1383 - 1792 грн Ціна
- грн
Серія
Кількість обертів, об/хв
Діаметр точильного диска (зовнішній), мм
Діаметр точильного диска (внутрішній), мм
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Верстати для заточування ланцюгів Vitals™

Верстат для заточування ланцюгів бензопил і електропил є абсолютно необхідним обладнанням для кожного власника цього лісопильного інструменту. Не дивлячись на те, що сталь, з якої зроблена пильний ланцюг, має набагато більшу твердість і зносостійкість ніж найтвердіша дерево, а більшість ланцюгових пив оснащені автоматичними системами змащення пильної гарнітури спеціальним машинним маслом, все-одно від постійного тертя відбувається знос ланок ланцюга. В першу чергу зношуються передні і задні поверхні зубів, що утворюють вістря, тобто зуби тупятся. І чим менш гострим стає зуб, тим швидше він зношується.

Крім того, що від затуплення зубів швидше приходить в непридатність сама ланцюг, так ще і збільшується навантаження на двигун і редуктор пилки, починається підвищена витрата палива або електроенергії - все це веде до додаткових витрат, іноді дуже відчутним.

Саме тому так важливо при роботі мотопилою або електропилкою уважно стежити за станом ланцюга і вчасно проводити її заточку. Раніше для заточування використовували накладні пристосування, звані шаблонами, і один або кілька типів спеціальних напилків. Але навіть при наявності шаблонів така ручна заточка вимагає певних досвіду і вправності, та й часу на неї йде чимало. Набагато простіше, надійніше і швидше точити зуби пив за допомогою заточного верстата для ланцюгів, який забезпечує точну витримку всіх кутів заточування і абсолютну подібність профілів всіх зубів ланцюга. Так що купити верстат для заточування ланцюгів, значить заощадити і час, і гроші.

Конструкція заточувальних верстатів для ланцюгів

Хоча існує велика різноманітність конструкцій верстатів для заточування пильних ланцюгів, загальний принцип дії у всіх у них однаковий: електродвигун, закріплений на точильної голівці, обертає тонкий абразивний заточной диск. Заточувальні головка шарнірно встановлена ​​на нерухомій станині, яка в свою чергу жорстко закріплюється на верстаті або на стільниці. На станині знаходиться спеціальний настроюється поворотний стіл з затискачем для ланцюга. Ланцюг встановлюється в затиск, фіксується в ньому, і нахилом точильної головки відбувається заточка зуба. Потім ланцюг пересувається на один крок і знову повторюється операція заточення з одними і тими ж заданими кутами і глибиною різу.

Технічні характеристики заточувальних верстатів Vitals:

  1. Номінальна напруга живлення 220 В, частота 50 Гц.
  2. Максимальна потужність 85 Вт.
  3. Частота обертання шпинделя 5000 об/хв.
  4. Зовнішній діаметр точильного диска 104 мм.
  5. Товщина точильного диска 3,2 мм.
  6. Кут регулювання заточування зуба ± 35 °.
  7. Вага 2,2 - 2,6 кг.

Якщо Вам доводиться точити пильні ланцюги (заточка ланцюгів бензопили) частіше, ніж кілька разів на рік, набагато вигідніше буде придбати верстат для заточування ланцюгів Vitals ніж намагатися правильно заточити їх самостійно або кожен раз платити за заточку ланцюга в майстерні, де їх, до речі кажучи, будуть заточувати на такому ж заточний верстаті.

Развернуть