Фiльтр
Серія
Швидкість повітряного потоку, км/год
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Пилососи садові Vitals™

Садовий пилосос, зовсім недавно колишній абсолютної екзотикою серед традиційних представників садово-городньої техніки, поступово стає одним із звичайних і реально необхідних інструментів сучасного господаря, що цінує свій час і свою працю. Справді, прибирання палої листя, дрібних гілочок і стебел торішніх рослин, скошеної трави за допомогою звичайних мітли і грабель може зайняти досить тривалий час навіть на невеликій ділянці, не кажучи вже про солідний сквері або парку. Так ось, садовий пилосос робить цю роботу не тільки легшою і швидшою, але і набагато більш якісної, забезпечуючи практично ідеальну чистоту, так як ретельно вибирає навіть дрібні частинки сміття із затишних куточків або сплетінь трав'яних стебел, звідки їх дуже складно витягти тими ж граблями .

Ще однією проблемою, яку допомагає вирішити садовий пилосос, є утилізація садового сміття. Зазвичай це сміття згрібається в купки, які потім спалюють. Але волога листя і подопревшіе гілочки горять погано, виділяючи величезну кількість їдкого диму, забруднюючи атмосферу і псуючи настрій усім, що по сусідству людям. Садовий пилосос для листя і гілок в режимі всмоктування збирає їх в мішок, який зручно переносити і розвантажувати в транспортний засіб для вивезення до місця складування або переробки. А в режимі мульчування садовий пилосос швидко подрібнює все це сміття, перетворюючи його на високоефективне органічне добриво.

Крім того, садовий пилосос може працювати і в якості повітряної мітли, якщо перемкнути його в режим «видування». Це особливо зручно при регулярному прибиранню тротуарів, проїздів, садових і паркових доріжок, дитячих і спортивних майданчиків, автостоянок та дворових територій.

За принципом дії садовий пилосос багато в чому схожий на звичайний побутовий пилосос, але ось зовнішнім виглядом і пристроєм вони один від одного помітно відрізняються. Основним елементом садового пилососа є двигун, на валу якого встановлений вентилятор. При обертанні вентилятора створюється потужний потік повітря, який, в залежності від обраного режиму роботи всмоктування / видув, може рухатися по трубі в одному з двох напрямків - на вхід і на вихід. При режимі «мульчування» листя і органічне сміття засмоктуються в трубу, подрібнюються крильчаткою вентилятора і надходять в мішок-збірник.

Необхідно відзначити, що двигун садового пилососа може бути і бензиновий, і електричний. Важливою перевагою електричного садового пилососа перед бензиновим є простота запуску і обслуговування, відсутність вихлопних газів і парів бензину. До того ж електричний садовий пилосос набагато економічніше бензинового, так і менш галасливий.

Технічні характеристики садового пилососа

  • Тип двигуна - електричний.
  • Напруга живлення 220 В, частота струму 50 Гц.
  • Потужність 2400 Вт.
  • Швидкість обертання вентилятора 10000-15000 об / хв.
  • Швидкість повітряного потоку 160-270 км / ч.
  • Витрата повітря до 12 куб.м / хв.
  • Коефіцієнт мульчування 10: 1.
  • Обсяг мішка-збірки 40 л.
  • Вага 3,5 кг.

Електричний садовий пилосос Vitals купити можна і в багатьох інтернет-магазинах наших офіційних дилерів, і в звичайних магазинах з продажу садово-паркової техніки та сельхозінструментов. Успішною вам роботи і чистих газонів.

Развернуть