Фiльтр
6093 - 8705 грн Ціна
- грн
Серія
Об'єм двигуна, см³
Потужність, к.с./кВт
Об'єм паливного бака, мл
Дальність розпилення, м
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Мотообприскувачі Vitals™

Особливості мотообприскувача

Ранцевий мотообприскувач має досить просту конструкцію, яка складається з резервуара з хімікатами або добривами і помпи. Бачок заповнюється підготовленої рідиною, закривається. Потім, в бак нагнітається повітря, який створює підвищений тиск, 3-4 атмосфери. Далі, при натисканні на спеціальний важіль, відбувається розпорошення через форсунку. Рідина надходить з корпусу по гнучкому шлангу в металеву штангу і в форсунку.

Телескопічна штанга з можливістю висунення до 3 метрів допоможе оператору дістатися до крони найвищих дерев і потрапити в густі зарості гілок. Тонкий наконечник штанги може проникати глибоко в крону. Необхідний рівень тиску підтримується періодичним підкачуванням повітря, за допомогою насоса. Оператор однією рукою додає тиск в камеру насоса, за допомогою додаткової ручки. Другою рукою утримує штангу і направляє форсунку на рослини. Кілька варіантів розпилення допоможуть найбільш ефективно розподілити біозасобів по поверхні рослини. Регулювання форсунки допоможе користувачеві домогтися тонкої цівки, дрібнодисперсного розпилення, конічного або точкового. Все залежить від поверхні обробки.

Область застосування обприскувача

Садовий мотообприскувач використовується комунальними службами або працівниками садових товариств, де майданчик не обмежується 10 сотками, а час роботи однією годиною. Оператор може по кілька годин на день працювати, роблячи лише невеликі перерви на заправку двигуна. Для роботи на територіях більш як 50 соток використовують апарати з ємністю резервуара близько 20 л.

Сфера застосування досить широка. Він користується попитом у власників дачних ділянок і заміських будинків. Садовод може обробляти рівні території і різко пересічені місцевості. За допомогою апарату можна обробляти великі дерева і невисокі живоплоти, ягідні чагарники і овочеві культури. Апарат значно полегшує процес нанесення отрутохімікатів. Його використовують для розпилення прикореневого добрив і біостимуляторів.

Фермерські господарства досить часто використовують мотообприскувачі. Апарати оснащені найчастіше 2-х тактними одноциліндровими двигунами внутрішнього згоряння. Потужності мотора від 2 до 5 к.с. вистачає на викид струмені на великі відстані. Причому, є моделі, що працюють і з порошкоподібними препаратами. Повна автоматизація процесу не вимагає від користувача великих фізичних зусиль. Вони прекрасно впораються з дезінфекцією різних установ.

Зручність у роботі

Садовий бензообприскувач, як правило, оснащений великим резервуаром на 10 і більше літрів рідини. Тому і застосовується на великих територіях. Розчину на 12 л вистачить на розпорошення території до 30 соток. Зручне кріплення спеціально призначене для того, щоб переносити апарат на спині. М'які накладки допоможуть правильно розподілити вагу апарату, з рівномірним навантаженням на плечі і спину. Для більшої фіксації застосовуються поясні ремені, які не дають баку схилятися в будь-яку сторону або сповзати вниз.

Безпека техніки на першому місці

Апарати з бензиновим двигуном мають кілька систем захисту. Корпус виготовлений з міцного матеріалу, який стійкий до впливу отруйних хімікатів. Спусковий клапан допоможе позбутися від зайвого тиску в баку. У великих за обсягом бака моделях, нагнітання тиску повітря відбувається не в ємності з хімічним препаратом, а безпосередньо в камері насоса. Така конструкція забезпечує додаткову безпеку оператора і гарантією, що хімікати не потраплять на шкіру людини. У конструкції агрегату знаходиться антивібраційна система, яка знижує механічні коливання, чим створює не тільки більший комфорт для роботи оператора, але і продовжує термін робочої експлуатації.

На сторінці "Де купити?" Ви можете купити мотообприскувач садовий у одного з наших офіційних дилерів.

Развернуть