Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
Потужність, Вт
60
61
62
Довжина шини, дюйм
32
33
Швидкість ланцюга, м/c
1327
56
57
58
59
35
Масса нетто/брутто, кг
63
908
52
907
1328
53
54
55
Сортувати за:

Електропилки ланцюгові Vitals™

Мало хто знає, що електропила ланцюгова з'явилася раніше, ніж ланцюгова бензопила: найперша ланцюгова пила була саме електричною. З появою компактних і потужних бензинових двигунів бензопили, які не залежать від джерел енергоживлення і мають незрівнянно більшу автономність дії, набули широкого поширення. Але в останні десятиліття ланцюгові електропили активно відвойовують втрачені позиції в споживчому виборі, все більше людей вважають за краще купити електропилку ланцюгову, і тому є безліч об'єктивних причин.

Необхідно відзначити, що ланцюгова електрична пила може робити абсолютно все, що і пила бензинова.

Але при цьому електропили мають ряд важливих переваг:

 1. Перш за все електропили купують ті, хто працює ними біля будинку або безпосередньо в житлових або виробничих приміщеннях і в інших місцях, де вихлопні гази двигуна внутрішнього згоряння і запах бензину є небажаними і навіть неприпустимими. Електропила екологічно набагато більш прийнятний інструмент, ніж бензопила.
 2. Ланцюгова електропила помітно простіше в експлуатації і управлінні, її запуск гарантований при будь-якій температурі і здійснюється одним натисканням на кнопку включення.
 3. Електропилкою можна працювати в будь-який просторової орієнтації, хоч «догори ногами», так як у неї немає паливного бака і карбюратора, що обмежують нахил корпусу, та й по вазі вона легше бензинової пилки аналогічної потужності.
 4. Немає необхідності в придбанні і зберіганні токсичних і вогненебезпечних бензину і моторного масла, які, до речі, вимагають для зберігання особливих умов. А зберігати електропилку можна де завгодно, хоч у коморі, хоч в коробці під ліжком.
 5. Технічне обслуговування електропили може виконати навіть не дуже сильний в техніці людина, оскільки воно практично повністю зводиться до очищення пили після роботи і періодичну заміну вугільних щіток.

Є дві основні різновиди конструкцій електропил: з поздовжнім розташуванням двигуна і з поперечним. Пила з поперечним розташуванням електродвигуна простіше по конструкції, так як не має складного конічного редуктора, а значить при інших рівних умовах вона дешевше і довговічніше. Але асиметричне розташування двигуна не дозволяє добитися ідеального розподілу маси інструменту, так що користуватися все-таки зручніше пилкою з поздовжнім положенням електромотора. Тому, якщо вам необхідно працювати пилкою часто або довго, краще вибрати варіант поздовжнього розташування. А якщо електропилка буде використовуватися вами час від часу, то варто вибрати інструмент з поперечним розташуванням і не переплачувати зайві гроші.

Технічні характеристики ланцюгових електропила Vitals

 • Живлення від мережі 220 В 50 Гц.
 • Потужність від 2,0 кВт до 2,4 кВт.
 • Довжина шини 16 - 18 дюймів.
 • Лінійна швидкість ланцюга 13,6 - 14,0 м / с.
 • Змащування ланцюга автоматичне.
 • Вага 5,1 - 6,0 кг.

Рішення купити саме електричну ланцюгову пилу безсумнівно свідчить про розумний підхід і турботу про навколишнє середовище. Успішної роботи вам електропилками Vitals.

 • Сама недорога, проте не менш надійна, електопилка нашої торгової марки: Пилка електрична Vitals EKZ 2040m ≈ 2 006 грн.

 • Ланцюгова електрична пила Vitals Master EKZ 2440 - якісна напівпрофесійна модель з двигуном потужністю 2400Вт + Нова модель Пила електрична Vitals Master EKZ 2441

 • — електропили з поздовжнім розташуванням двигуна;
  — електропили з поперечним розташуванням двигуна.

 • Елетропили Vitals – з гарантією 36 місяців.
  Електропили Vitals Master – з гарантією 36 місяців.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!