Насадка для очищення плоских поверхонь Vitals

Артикул: 55301

  • Ціна: 580 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Насадка для очищення плоских поверхонь Vitals

Кількість форсунок, шт 2
Максимальна температура води, °С 50
Максимальний тиск, бар 200
Кут нахилу корпусу, град 90
Довжина подовжувальної вставки, мм 400
Висота робочої частини кільцевої щітки, мм 18
Тип хвостовика засувка

Насадка для очищення плоских поверхонь Vitals призначена для ретельного миття комбінованим струменево-механічним способом горизонтальних, похилих і вертикальних плоских гладких поверхонь із водостійких матеріалів: кахельних, кам'яних або дерев'яних підлог на терасах, балконах і відкритих майданчиках; доріжок і тротуарів з твердим покриттям; пандусів; сходових маршів і прольотів; фасадів; віконного і вітринного скла; дахів і т. п.

Насадка для очищення плоских поверхонь - це куполоподібний, відкритий знизу корпус із ударостійкої пластмаси, оснащений знизу жорсткою кільцевою щіткою із синтетичних волокон. Усередині корпусу знаходиться трубчастий ротор з двома форсунками, встановленими на кінцях труби ротора і спрямованими під кутом до поверхні, що очищується. Ротор обертається з великою швидкістю під дією реактивної сили від струменів води, які виходять із форсунок під високим тиском. Таким чином, на бруд і відкладення, які знаходяться на поверхні, що очищуються, відбуваються одночасно вихровий вплив потужних струменів води і механічний вплив кільцевої щітки, що дозволяє мити швидко і якісно, заощаджуючи при цьому не тільки час, але також воду й електроенергію.

Ефективність роботи насадки в значній мірі подовжується, якщо застосовувати не чисту воду, а розчин миючого засобу. Також для підвищення ефективності та зручності використання агрегату на корпусі присутня спеціальна рукоятка, якою можна притискати щітку до поверхні, яка очищується, для посилення механічної дії. Сполучна муфта встановлена на спеціальному шарнірі, тим самим дозволяючи легко змінювати кут положення корпусу щодо рукоятки. Насадка може використовуватися як з подовжувальною вставкою, так і без неї, підключаючись безпосередньо до крана-пістолета мийки високого тиску.

Після того, як вся поверхня буде оброблена за допомогою насадки, необхідно змити відшарований бруд і залишки миючих засобів віялоподібним струменем зі звичайної форсунки.

Розвернути
  • ударостійкий пластиковий корпус;
  • жорстка щітка з полімерних волокон;
  • додаткова рукоятка;
  • шарнірне з'єднання корпусу і муфти;
  • подовжувальна вставка в комплекті;
  • хвостовик типу «засувка».
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
-

2 169 грн 2 410 грн

Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!