Диск зачисний по металу Vitals Master 125×6,0×22,2 мм

Артикул: 148596

  • Ціна: 49 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Диск зачисний по металу Vitals Master 125×6,0×22,2 мм

Діаметр, мм 125
Товщина,мм 6,0
Профіль изогнутый тип 27
Діаметр посадкового отвору, мм 22,2
Кількість у коробці / всеред. короб. 25/5

Диски зачисні по металу Vitals Master призначені для видалення іржі та корозії, а також різни х покрить (лак, фарба, полімер, засохлий цемент тощо) з металевих поверхонь. Незамінні під час ремонтів, зокрема кузовних автомобільних, а також будівельних та слюсарних робіт. Диск виготовлений з твердого абразивного матеріалу — электрокорунд (оксид алюмінія). 

Для зв’язування абразивних зерен застосований бакеліт. Він надає кругу високої міцності та еластичності під час змінних навантажень, забезпечує рівномірне зношування під час роботи. 

Завдяки міцності застосованих матеріалів, ідеальному балансу кругу й посадки зачисні диски Vitals Master мають збільшений робочий ресурс.


Розвернути

Застосування: призначений для ефективного шліфування металу в процесі виконання ремонтних, будівельних і слюсарних робіт.

Особливості зачисного диска по металу Vitals Master 125х6.0х22.2 мм:

  • абразивний матеріал: електрокорунд (оксид алюмінія);
  • бакелітова зв'язка;
  • рівномірний знос круга під час роботи;
  • збільшений робочий ресурс диска;
  • ідеальний баланс круга та посадки.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів