Фільтр
Ціна
від до грн
Зернистість
953
954
955
956
957
958
959
960
961
963
Сортувати за:

Круги шліфувальні

Круги шліфувальні використовуються для обробки поверхонь з різних матеріалів шліфувальними машинками або інструментом типу "болгарка", а саме: шліфування, зрізання або полірування. Головними параметрами, що визначають функціональне призначення насадки, є її твердість та розмір абразивних зерен. Під твердістю насадки розуміють опір зерен вириванню зі зв'язування. Твердість зерен обов'язково повинна бути вищою за твердість оброблюваного матеріалу. Чим більша зернистість абразивного матеріалу, тим більший і товщий шар знімається інструментом за один прохід.

Круг шліфувальний самозачіпний Vitals використовується для шліфування дерева, металу, каменю. Оснащене кріпленням «липучка». Застосовується коло для шліфування спільно з універсальними дисками на дрилі або кутошліфувальній машині.

Купити наждакові кола на липучці Vitals можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. Витратні матеріали Vitals – для надійної роботи в насолоду!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!