Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Обігрівачі газові Vitals™

Газові обігрівачі в Україні є однією з найбільш широко поширених різновидів повітряно-опалювальних обігрівачів, які використовуються, в громадських або виробничих приміщеннях великої площі та об'єму. Наприклад - будівельних об'єктів, складів, гаражів, торгових павільйонів, теплиць, оранжерей, промислових цехів і т.п. При цьому одним з важливих умов є наявність хорошої вентиляції в цих приміщеннях, що забезпечує приплив свіжого повітря, так як газові обігрівачі забирають з повітря кисень для підтримки процесу горіння газу.

Часом їх називають газовими гарматами, ймовірно тому, що вони дійсно зовні нагадують старовинне артилерійську гармату. Але ось внутрішня начинка у них цілком сучасна.

Принцип дії газового обігрівача досить простий: електричний вентилятор забирає холодне повітря з навколишнього обсягу, проганяє його крізь палаючу газовий запальник. Повітря нагрівається від полум'я газу і виходить з сопла обігрівача вже гарячим. У деяких випадках забір повітря може здійснюватися не з приміщення, що обігрівається, а з вулиці. До речі, ці теплонагрівачі можна використовувати і в якості вентиляційних систем, якщо не запалювати в них газ.

Газові обігрівачі торгової марки Vitals працюють на балонному зрідженому газі, зазвичай це суміш пропану з бутаном в різних пропорціях. Живлення вентилятора здійснюється від звичайної мережі однофазного змінного струму напругою 220 Вольт частотою 50 Герц.

Регулювання потужності здійснюється за рахунок зміни обсягу газу, що подається і за рахунок переключення режимів роботи вентилятора. Всі газові обігрівачі Vitals оснащені п'єзоелектричним запалом і системою безпеки «газ-контроль», яка негайно зупиняє подачу газу в разі, якщо газовий запальник згасне з будь'якої причини.

Основні технічні характеристики газових обігрівачів ТМ Vitals

  • тип нагрівання повітря - прямий;
  • теплова потужність знаходиться в межах від 15000 до 50000 Вт;
  • обсяг повітря, що проганяють через них становить 320-870 кубометрів на годину;
  • середня витрата палива 1,0-3,5 кг/годину залежно від потужності і режиму роботи;
  • вага теплонагрівачів знаходиться в межах 3,8- 6,9 кг.

Купити газові обігрівачі в Україні можна в численних інтернет-магазинах або в точках роздрібної торгівлі "Систем опалення та обігріву". Ціни на газові гармати Vitals в Україні цілком демократичні і доступні. А самі ці обігрівачі надійні, довговічні, економічні, і абсолютно безпечні при правильному їх застосуванні - можете переконатися в цьому самі.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!