Тепловентилятор електричний Vitals EH-52

Артикул: 80528

  • Ціна: 4 200 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Тепловентилятор електричний Vitals EH-52

Вага нетто/брутто, кг 6,1/6,8
Напруга, В 380
Частота тока, Гц 50
Габариты упаковки, мм 330x290x360
Потік повітря, м³/год 360
Термостат +
Максимальна потужність, Вт 5000
Площа обігріву, м³ 48

Електричний тепловентилятор Vitals EH-52 – мобільний опалювально-вентиляційний пристрій, призначений для тимчасового або постійного обігріву приміщень.

Сфера використання електричного тепловентилятора Vitals EH-52 доволі широка: обігрів і вентиляція житлових, виробничих і допоміжних приміщень невеликого обсягу (квартири, дачі, будівельні об’єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушіння стін і стель під час виконання ремонтних робіт; сушіння білизни та ін.

Ця модель, що має теплову потужність 5000 Вт, спроможна обігріти приміщення (утеплене належним чином, з невеликими тепловими втратами та висотою стелі 3 м) площею до 48 м². За цих обставин обігрівачем створюється потік повітря, який складає 360 м³/год.

Принцип дії тепловентилятора простий – обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітанню й безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється вбудованим електричним вентилятором.

З метою пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою, у разі досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачений захист від перегріву. Для підтримання постійної температури в приміщенні використовується термостат.

Електричний тепловентилятор Vitals EH-52 має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні. До комплекту постачання входить керівництво з експлуатації, яке повністю передає порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.

Розвернути
  • комплектуючі підвищеної зносостійкості;
  • корпус виробу виготовлений із металу високої якості;
  • надійний електричний двигун і нагрівальні елементи;
  • наявність термостата забезпечує підтримання постійної температури в приміщенні;
  • можливість регулювання за рівнем.

Три режими роботи:

  • вентиляція без обігріву повітряного потоку;
  • вентиляція з підігрівом повітряного потоку (50 % потужності обігріву);
  • вентиляція з підігрівом повітряного потоку (100 % потужності обігріву).
Написати відгук
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!