Тепловентилятор електричний VITALS EH-23

Артикул: 109201

  • Ціна: 1 302 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Тепловентилятор електричний VITALS EH-23

Габарити упаковки, мм 210x345x480
Вага нетто/брутто, кг 1,7/1,9
Напруга, В 230
Частота тока, Гц 50
Потік повітря, м³/год 197
Термостат +
Максимальна потужність, Вт 2000
Площа обігріву, м³ 20

Електричний тепловентилятор Vitals EH-23 – мобільний опалювально-вентиляційний пристрій, призначений для тимчасового або постійного обігріву приміщень.

Сфера використання електричного тепловентилятора Vitals EH-23 доволі широка: обігрів і вентиляція житлових, виробничих і допоміжних приміщень невеликого обсягу (квартири, дачі, будівельні об’єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушіння стін і стель під час виконання ремонтних робіт; сушіння білизни та ін.

Ця модель, що має теплову потужність 2000 Вт, спроможна обігріти приміщення (утеплене належним чином, з невеликими тепловими втратами та висотою стелі 3 м) площею до 20 м². За цих обставин обігрівачем створюється потік повітря, який складає 197 м³/год.

Принцип дії тепловентилятора простий – обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітанню й безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється вбудованим електричним вентилятором.

З метою пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою, у разі досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачений захист від перегріву. Для підтримання постійної температури в приміщенні використовується термостат.

Електричний тепловентилятор Vitals EH-23 має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні. До комплекту постачання входить керівництво з експлуатації, яке повністю передає порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.

Розвернути
  • керамічний нагрівальний елемент – висока робоча температура на поверхні нагрівання, вогнетривкість, надійність в експлуатації, простота ремонту й заміни;
  • комплектуючі підвищеної зносостійкості;
  • корпус виробу виготовлений із металу високої якості;
  • надійний електричний двигун і нагрівальні елементи;
  • наявність термостата забезпечує підтримання постійної температури в приміщенні.

Три режими роботи:

  • вентиляція без обігріву повітряного потоку;
  • вентиляція з підігрівом повітряного потоку (50 % потужності обігріву);
  • вентиляція з підігрівом повітряного потоку (100 % потужності обігріву).
Написати відгук
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!