Промислові обігрівачі Vitals™

Промислові обігрівачі Vitals™

У холодну пору року завдання обігріву великих приміщень може вирости у велику проблему. Є кілька основних типових рішень цього завдання: підключення до центрального опалення, установка автономної котельні, установка мобільних промислових обігрівачів. Перші два варіанти вимагають великих фінансових витрат на будівництво, підключення, введення в експлуатацію, обслуговування, доставку енергоносія і т.п.

Промислові обігрівачі не менше ефективні, ніж централізоване опалення, але набагато дешевші. До того ж вони часто і більш економічні, так як дозволяють обігрівати не всі приміщення, а тільки потрібну його частину і тільки тоді, коли це необхідно.

Основними типами таких локальних обігрівачів є конвекційні вентиляторні агрегати, часто їх називають «теплова гармата» або «тепловентилятор», і інфрачервоні випромінювальні системи. У кожного типу є свої переваги і недоліки. Головними перевагами теплових гармат є швидкий набір температури повітря в приміщенні і висока мобільність і автономність цих агрегатів.

Конструктивно такі промислові теплонагрівачі представляють собою напрямну трубу, з одного кінця якої встановлений вентилятор, що засмоктує повітря з навколишнього середовища і проганяє його через нагріває пристрій. Нагрітий до потрібної температури повітря виходить з іншого кінця труби у вигляді теплого потоку і, таким чином, температура в приміщенні підвищується. Управління вентилятором і нагрівачем зазвичай здійснюється за допомогою спеціальної автоматики, що відстежує температуру на вході і на виході труби обігрівача.

Найбільш поширені три типи вентиляційних обігрівачів

  1. Газові обігрівачі.
  2. Дизельні обігрівачі.
  3. Електричні тепловентилятори.

Газові обігрівачі та дизельні обігрівачі відрізняються один від одного тільки типом сгораемого в них палива, а в іншому практично аналогічні один одному по конструкції. Електричні тепловентилятори зазвичай мають меншу потужність, але зате набагато більш точне регулювання всіх параметрів їх роботи. До того ж, вони практично не мають потреби в технічному обслуговуванні.

Купити промисловий обігрівач в Україні в даний час зовсім неважко - ринок пропонує широкий вибір. Теплові гармати марки Vitals відрізняються довговічністю, економічністю і цілком доступними цінами.

Газові обігрівачі Vitals мають теплову потужність від 15 до50 кВт і потік повітря 320-870 кубометрів на годину. Дизельні обігрівачі бувають двох типів: прямого нагріву і непрямого нагріву. Їх максимальна теплова потужність варіюється в межах 20-80 кВт, а повітряний потік 500-2000 куб.м / год. Електричні обігрівачі мають потужність в діапазоні 2-30 кіловат і обсяг повітряного потоку в годину 100-1900 кубометрів.

Усі теплогенератори Vitals абсолютно безпечні в експлуатації і мають гарантію від виробника. Придбати їх можна в інтернет-магазині або в магазинах роздрібної торгівлі у офіційних дилерів Vitals TM. Купивши промисловий обігрівач цієї марки, Ви надовго забудете про всі проблеми з обігрівом.