Електрообігрівачі

Електрообігрівачі

Електрообігрівачі Vitals

Електрообігрівач — це аналог тепла та комфорту в будинку, незалежно від кліматичних умов за вікном. Завдяки цьому опалювальному приладу ви надійно захищені від сирості та холоду у своїй оселі та не залежите від періоду ввімкнення та вимкнення централізованого опалення. Придбати електрообігрівач для опалення приміщень стане, безперечно, вашим найкращим рішенням.

Однак, правильно вибрати якісний та економічний електрообігрівач для квартири чи будинку — завдання не з легких. Потрібно врахувати безліч нюансів, таких як квадратура приміщення, технічні можливості самого приладу та безпека використання. Але якщо ви зараз на нашому сайті, то виконали вже 50% роботи.

Види електрообігрівачів

До уваги споживача ТМ Vitals пропонує надійний настінний електрообігрівач нового покоління у двох варіаціях — конвектор та керамічні панелі. Обидва типи стануть незамінними для вашого будинку, дачі, квартири чи офісу та принесуть у них тепло та затишок. Зупинимося на кожному типі докладніше.

Переваги електрообігрівачів

  • Обігрівачі конвекційні представлені в трьох моделях і здатні обігріти площу від 9 до 18 м², маючи всього 5 см товщини й порівняно невелику площу панелі.
  • Кожна модель обладнана вбудованим терморегулятором, правим та лівим мережевими роз’ємами під’єднання шнура. За необхідності та наявності додаткового кріплення є можливість встановлення на підлогу.

    Обігрівачі працюють безшумно й під час нагрівання не виділяють неприємних синтетичних запахів завдяки високій якості комплектовання.

    Цей тип — найекономічніший електрообігрівач. З ним витрати на опалення проти масляного обігрівача будуть значно нижчими. Економія становитиме орієнтовно 30–40%.

  • Обігрівачі панельні керамічні представлені в 10 моделях. Найменш потужний серед них здатен обігрівати площу від 3 м². Водночас вони не сушать повітря, що дає змогу комфортно працювати або відпочивати в маленьких тісних приміщеннях. Найбільш потужні опалюють площу 18 м².

Більшість керамічних моделей — це електрообігрівач на стіну із терморегулятором. Якщо додатково придбати підлогове кріплення, вони можуть розташовуватися в будь-якому зручному для вас місці на підлозі.

Кожен має два режими — нагрівання повітря та нагрівання обігрівача. Обладнані правим та лівим мереживними роз’ємами під’єднання. Мають високу надійність та довговічність, не бояться потрапляння води та здатні працювати без участі людини.

Також керамічні панелі мають стильний дизайн та здатні вписатися практично в будь-який інтер’єр. Тож, якщо вирішите купити електрообігрівач для дому, треба звернути увагу на цей тип обігрівачів.

Недоліки електрообігрівачів

Якщо говорити про недоліки керамічних та конвекційних обігрівачів, то їх практично немає. Єдине, що можливо збентежить вас — це вибір місця для їхнього розміщення. Оскільки в разі встановлення на підлогу бажано вибрати місце з рівним покриттям і там, де їх не перекинуть і не зіб’ють з кріплення. Встановлення на стіни також має деякі особливості, проте зрештою ви отримуєте надійний якісний обігрів приміщення, що варте цих незначних зусиль.

Де придбати побутовий електрообігрівач?

Купити електрообігрівач в Україні досить просто. Є безліч магазинів із великим вибором та приємними умовами купівлі.

Зупинивши свій вибір на ТМ Vitals, ви можете купити електрообігрівач в інтернет магазині або звернутися до будь-якої з офлайн-точок продажу, які розташовані в більшості міст України. Доставлення замовлення також здійснюється по всій території України, і не тільки в такі великі міста, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та ін., а й у більш малі населені пункти. Усе за стандартами 2022 року.

Якість обслуговування та ціни на електрообігрівачі ТМ Vitals вас також приємно здивують. Ми проводимо різноманітні акції, які привернуть вашу увагу та дадуть змогу придбати товар зі значною знижкою, а наші консультанти завжди допоможуть вам із будь-якими питаннями, що виникають у процесі покупки.

Крім того, на всі електрообігрівачі діє офіційна гарантія 60 місяців, адже ми впевнені в якості своєї продукції.