Обігрівачі

Обігрівачі

Обігрівачі Vitals™

Обігрівачі. Дуже часто це слово асоціюється в нас з обігрівом та комфортом у будинку, квартирі, офісі, на дачі. Але це не зовсім так, адже опалення потрібне не тільки в житловому приміщенні, а й на площах промислових підприємств. Для цих функцій використовують різні типи обігрівачів. Для квартири або будинку необхідно купити економний обігрівач, що не має вихлопів, тихий і компактний, який буде здатен забезпечити вас теплом у холодну пору року. Водночас для промислових цілей такі параметри, як компактність і безшумність, мають набагато менше значення.

Який тип обігрівача для яких цілей підходить більше?

Якщо необхідні обігрівачі для дому, то це зазвичай електричні моделі. До них належать конвектори, керамічні панелі, тепловентилятори («дуйчики» в народі), масляні обігрівачі тощо. Деякі з них є статичними та встановлюються на стіни за принципом батарей централізованого опалення, інші ж мають коліщатка або ніжки й можуть «мігрувати» з вами в будь-яку кімнату. Варто зазначити, що пересувні моделі часто слугують не тільки основним опалювальним елементом приміщенням, але і працюють на додатковий обігрів та підтримування температури.

Промислові обігрівачі, які часто звуть «теплопушками» через їхню форму, діляться на газові, дизельні та електричні. Останні також можна застосовувати в закритих приміщеннях. Однак за досвідом можемо сказати, що зазвичай це нежитлові або складські приміщення.

Газові та дизельні використовуються переважно в будівництві. Тому краще купити обігрівач цього типу, якщо вам необхідний обігрів будівельного об’єкта або приміщення, у якому проводяться ремонтні роботи. Через вихлопи такі моделі не призначені для побутового застосування.

Який обігрівач найкращий для купівлі

Тут усе залежить від ваших потреб та готовності витратити ту чи іншу суму.

Але якщо говорити про технічні характеристики, то на якому б типі обігрівачів ви не зупинилися, треба враховувати:

  • потужність агрегату;
  • габарити;
  • зручність регулювання температури нагрівання;
  • наявність системи безпеки (решітки для тепло- та інфрачервоних обігрівачів, ручки та коліщатка для масляних, автоматична система вимкнення для конвекторів тощо).

Крім основних параметрів, на які необхідно звертати увагу під час вибору, не забувайте про оцінку приміщення, у якому розташовуватиметься обігрівач. Заздалегідь оцініть стан проводки та порівняйте її з потужністю вибраного обігрівача. Дотримуйтесь заходів безпеки, вказаних в інструкції, після запуску обігрівача в експлуатацію.

Де придбати обігрівачі недорого?

Як завжди, вибір стоїть між придбанням товару офлайн чи онлайн.

Купити обігрівач в інтернет магазині простіше, коли ви вже визначилися з моделлю та виробником. До того ж у таких магазинах часто проходять акції та можна непогано заощадити. Плюс швидкість замовлення. Один клік — і ви щасливий власник вибраного вами товару!

Заразом звичніше для багатьох і, як не дивно, економніше купити обігрівачі в магазині офлайн, тому що ви не сплачуєте зайвих коштів за доставлення. Водночас завжди можете помацати та перевірити товар одразу, не чекаючи його надходження у відділення пошти. У разі чого вам не доведеться повертати його назад і знову переплачувати.

Якщо говорити про вартість обігрівачів, то в Україні вона відрізняється залежно від виробників, типів та характеристик товару.

Рекомендуємо звернути увагу на побутові та промислові обігрівачі ТМ Vitals.

Ви можете купити їх з офіційною гарантією та за найвигіднішими цінами 2022 року на сайті компанії або в дилерів, точки продажу яких розташовані в таких містах, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та ін.

Якість, сервіс та оптимальне співвідношення ціни та технічних параметрів — усе це обігрівачі ТМ Vitals.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!