Сортувати за:

Приймач для лазерного рівня

Приймач для лазерного рівня Vitals™

Є безліч пристроїв, які будівельники використовують щодня. Деякі з них охоплюють лазерні приймачі. Лазерний приймач — це пристрій, який можна використовувати для вимірювання положення лінії або площини, коли вона проєктується іншим джерелом лазера. В умовах поганої видимості важко визначити місцезнаходження лазерного променя з портативного пристрою. Погана видимість визначається як світло, яке погано видно на відстані до 40 метрів. Сюди можна віднести навколишнє освітлення та поверхню, на яку вони проєктуються. Тому важливо використовувати приймач лазерного рівня (нівеліра) для швидкого визначення розташування лазерного променя.

Як вибрати приймач для свого лазерного променя

Для того щоб купити такий пристрій, треба звернути увагу на найосновніші параметри приладу:

  • Дальність дії. Потрібно брати до уваги, де найчастіше використовуватиметься цей пристрій: у приміщенні або на вулиці.
  • Час роботи від акумулятора.
  • Частота та точність моделі.
  • Компактність та функціонал.
  • Наявність світлової та звукової індикації.

Якщо лазерний рівень, який ви придбали раніше, має імпульсний режим, тоді можна придбати професійний приймач для лазерного променя та використовувати його з вашим новим приладом.

Де придбати приймач для лазерного рівня в Україні

У спеціалізованому інтернет-магазині Vitals.ua представлений каталог лазерних приймачів, ціни на які найоптимальніші на теперішній 2022 рік. Наші менеджери допоможуть вибрати найкращу модель, яка підходить саме вам! Усі моделі, що представлені на сайті, доступні для замовлення. Безліч позитивних відгуків та покупців, які неодноразово переконалися у високій якості сервісу та чесній вартості. Сервісні центри компанії Vitals працюють у всіх великих містах: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів. Швидка доставка по всій Україні. Якість усієї продукції підтверджується міжнародними та українськими сертифікатами та гарантією до 5 років.

Інструменти Vitals — для надійної роботи в задоволення!

Развернуть