Фiльтр
1280 - 1549 грн Ціна
- грн
Сортувати за:

Лазерні далекоміри

Лазерні рулетки Vitals™

Лазерна рулетка — це найновіший інструмент в арсеналі майстра. Вона була винайдена для прискорення процесу вимірювання, і сьогодні є чудовою заміною класичної рулетки. Лазерна рулетка — це вимірювальний інструмент, який також називають далекоміром. Вона має невеликі розміри й легко вміщується навіть у кишені. Її основне призначення — швидко та точно вимірювати відстані, розміри, обчислювати площу приміщення та об’єм предмета. Завдяки своїй функціональності вона використовується в геодезії та навігації, будівництві та земельних роботах, її використовують під час ремонту та оброблення приміщень, як зовні, так і всередині будівель. Її активно використовують військові, зв’язківці, енергетики, лісники та мисливці. Лазерна рулетка або (далекомір) стала незамінним приладом як для професіоналів, так і аматорів.

Переваги моделей Vitals

Чому вам варто придбати лазерну рулетку? У сучасному світі важко знайти щось, що не можна було б виміряти за допомогою лазерного далекоміра. Цей прилад став незамінним інструментом для будівельників та інженерів, яким необхідно знати довжину стіни чи будівлі. Крім того, є безліч інших переваг, які має цей прилад:

  • чудова точність вимірів;
  • компактність та надійність;
  • автономна робота на батарейках або акумуляторі;
  • ударостійкий корпус;
  • легкий у керуванні та налаштуванні;
  • функціональність та універсальність.

Бажання купити лазерний далекомір виникає тоді, коли є необхідність не просто визначити лінійні розміри об’єкта, а зробити розрахунки. У цьому разі рулетка здатна на:

  • розрахунок площі прямокутного приміщення;
  • обчислення об’єму;
  • функція Піфагора;
  • обчислення діагоналей.

Де придбати лазерну рулетку (далекомір) в Україні

В інтернет-магазині Vitals.ua представлений найбільший каталог лазерних далекомірів, ціни на які найоптимальніші на теперішній 2022 рік. Наші менеджери допоможуть вибрати найкращу модель, яка підходить саме вам! Усі моделі, що представлені на сайті, доступні для замовлення. Безліч позитивних відгуків та покупців, які неодноразово переконалися у високій якості сервісу та чесній вартості. Сервісні центри компанії Vitals працюють у всіх великих містах: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів. Швидка доставка по всій Україні. Якість усієї продукції підтверджується міжнародними та українськими сертифікатами та гарантією до 5 років.

Інструменти Vitals — для надійної роботи в задоволення!

Развернуть