Садовий ручний інструмент Vitals

Садовий ручний інструмент Vitals

Садовий ручний інструмент на сьогодні є важливим та необхідним у арсеналі кожного господаря, адже завдяки ручному інструменту спрощується виконання ряду робіт на прибудинковій ділянці, дачі тощо. 

До лінійки садового ручного інструменту Vitals входять наступні категорії: 

Секатори

Секатор — це найнеобхідніший інструмент на будь-якій дачній ділянці. Особливо корисний він для тих, хто займається розведенням винограду, троянд та інших гіллястих і плетених рослин. Основне призначення секатора — робити рівний зріз гілок і стебел різної товщини, забезпечуючи мінімальної шкоди для рослини. 

Гілкорізи та ножиці для живої огорожі

Гілкоріз необхідний для санітарної обрізки кущів і дерев. Головна перевага гілкорізів — досить довгі ручки та можливість обрізати гілки більшого діаметра аніж секатори. 

Висоторізи та плодозбірники 

Висоторізи та плодозбірники — інструменти, що беруть на себе все навантаження, роблячи роботу в саду легкою та приємною. Призначені для роботи з високими деревами. За їх допомогою можна з легкістю обрізати сухі або живі гілки з дерев, зібрати велику кількість фруктів не пошкоджуючи їх. 

Пили садові

Садова пила — незамінний атрибут дачника та садівника. Це зручний і практичний інструмент для обрізки сухих і живих пагонів дерев і кущів. Основна деталь — довге і вузьке лезо з похилими зубцями.

Сокири та колуни

Сокири на дерев’яній ручці ідеальні помічниці для швидкого обрубування гілок, заготівлі дров та іншого. Сокира на фібергласовій ручці незамінні під час будівництва з дерева, заготівлі дров, а також для виконання теслярських робіт.

Основне призначення колунів — рубання дров. Вони мають довге пряме руків’я, виготовлене з легкого й міцного фібергласу, для нанесення потужного удару. 

Габарити всіх сокир та колунів такі, що вони легко поміщаються в багажник автомобіля, тож стануть у пригоді не лише на прибудинковій ділянці, а й на риболовлі, полюванні, у походах тощо. 

Переваги ручного інструменту Vitals наступні: 

- збільшений ресурс інструменту, який досягається завдяки застосуванню більш зносостійких і міцних матеріалів;

- комфорт та зручність використання;

- чудова ергономіка;

- оптимальне співвідношення ціни/якості для українського ринку.

Рішення купити ручний садовий інструмент Vitals дуже легко здійснити за допомогою інтернет-магазину, або, якщо Вам це більше подобається — в магазинах з продажу садово-паркової техніки та сільгоспінструментів.