Фiльтр
4004 - 6832 грн Ціна
- грн
Серія
Потужність, Вт
Особливості
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Будівельні міксери Vitals™

Міксер будівельний застосовується при виконанні ремонтно-будівельних робіт, де дуже часто доводиться перемішувати різні сухі та рідкі будівельні суміші і фарби. Зрозуміло, що можна використовувати для цього звичайні універсальні електродрилі, в патрон яких вставляється відповідний за розміром шнек або вінчик. Але треба розуміти, що характер навантажень і режими роботи, що виникають при перемішуванні, зовсім не такі, на які розраховані дрилі, тому навіть при достатній потужності дриль цілком може зламатися або повністю вийти з ладу.

Мережеві будівельні ручні міксери спочатку призначені для роботи з малими та середніми швидкостями обертання шпинделя в умовах виникнення великого моменту опору. До того ж, завдяки особливостям конструкції, їх набагато зручніше утримувати в руках. При цьому вони не бояться різких змін крутного моменту, тому ними можна перемішувати суміші з вмістом твердих включень розміром до 30 мм.

Будівельні міксери поділяються на дві категорії. По-перше, це власне вузькоспеціалізовані професійні міксери (купити міксер Vitals Professional), оснащені кільцевими рукоятками, одним або двома змінними вінчиками і призначені для виконання важких робіт по змішуванню сумішей і складів з високою в'язкістю. По-друге, це більш універсальні, але менш потужні дрилі-міксери (купити міксер Vitals Master), мають трьохкулачкові патрони і призначені для перемішування рідких сумішей з малою в'язкістю або невеликих кількостей в'язких продуктів. Але в них також можна затиснути свердло і використовувати як звичайну електродриль. Залежно від конструкції, конкретні моделі мають регулювання частоти обертання шпинделя в одному або двох діапазонах швидкостей, реверс, плавний пуск, додаткові рукоятки та інші особливості.

Технічні характеристики міксерів та дрилів-міксерів ТМ Vitals:

 • Напруга 230 В, частота 50 Гц.
 • Максимальна потужність 850 - 1600 Вт.
 • Максимальний крутний момент 65 - 141 Нм.
 • Частота обертання холостого ходу 0 - 800 об / хв.
 • Максимальний діаметр насадки (віночка або шнека) 120 - 140 мм.
 • Вага 3,8 - 8,6 кг.

Якщо ви займаєтеся ремонтно-будівельними роботами, міксер не просто полегшить виконання завдання і збереже вам масу часу на підготовчих операціях, а й дозволить заощадити гроші, так як його електродвигун завжди працює в оптимальному режимі, без перегріву, а значить витрачає менше електроенергії. Купити міксер Vitals найкраще в інтернет-магазинах наших офіційних дилерів, але вони також продаються і в будівельних магазинах, і в точках роздрібного продажу електроінструментів.

 • Міксер будівельний Vitals Master Em 1414BR — оптимально підходить для побутового/напівпрофесійного використання.

 • Міксер будівельний Vitals Professional Em 1612-2BR PROTECTION+1414BR — оптимально підходить для професійного використання.

 • Обидві моделі наших міксерів мають плавне регулювання швидкості обертів. Крім того, міксер будівельний Vitals Master Em 1414BR та міксер будівельний Vitals Professional Em 1612-2BR PROTECTION+ мають індикатор «зносу вугільних щіток» з можливістю швидкої їх заміни.

 • - окремий механічний регулятор швидкості обертання шпинделя;
  - дві швидкості холостого ходу електричного двигуна;
  - система стабілізації оборотів під навантаженням;
  - індикатор заміни вугільних щіток і індикатор захисту від перевантаження;
  - можливість самостійно здійснювати заміну вугільних щіток;
  - 2 віночка для кращого розмішування суміші.

Развернуть