Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Штроборізи Vitals (Віталс)

Штроборізи — це обладнання, яке було спеціально призначене для виготовлення канавок (їх і називають штробами) в бетонних або цегляних конструкціях. Найчастіше це робиться для укладання проводки, щоб будь-які оздоблювальні матеріали лягали рівно та красиво. Також у штроби закладають повітроводи при організації системи вентиляції будівлі. Незважаючи на його користь, багато хто стверджує, що обладнання марне, адже існують дешевші аналоги – болгарка та борозна. Але, навіть не заглиблюючись у відмінності цих інструментів, можна стверджувати, що штроборіз у рази продуктивніший, зручніший і безпечніший за інші варіанти.


Конструктивні особливості та принцип роботи штроборізу для бетону/стін

Подібний інструмент у домашньому арсеналі чоловіка – рідкість. Найчастіше він використовується професіоналами, яким регулярно доводиться штробити стіни, підлоги чи стелі. Але, незалежно від класу пристрою, воно складається з:

 • корпуси, що виготовляються з алюмінієвого сплаву або високоміцних полімерів;
 • потужний електричний двигун;
 • пари алмазних дисків;
 • двох рукояток для кращого утримування машинки для штроблення стін та чуйного керування;
 • захисного кожуха, що захищає від уламків та пилу;
 • антивібраційної системи, що складається з амортизаторів та гумових вставок на ручках;
 • роликів та напрямних для високоточного пропилу;
 • регулятора ширини та глибини різу;
 • перемикача швидкісного режиму для безпечної та точної роботи з матеріалами різної твердості;
 • патрубка для з'єднання із системою аспірації.

Звертаємо Вашу увагу, що штроборіз із пилососом має бути обов'язково (ну чи бажано), т.к. процес штроблення є досить запорошеним. А коли абразивний пил осідає у легенях, наслідки різні, і здебільшого – неприємні. Наші штроборізи Vitals (Віталс) з пилососом комплектуються обов'язково.


Працювати пристроєм штробування не складно. На робочу площину встановлюється платформа штроборізу та плавно переміщається вздовж розмітки. Усередині корпусу на певній швидкості обертаються два диски з алмазним напиленням (спеціальне покриття – частка різу каменю різної щільності). Ріжуча крайка не суцільна, а сегментна. Саме ці сегменти і викидають пилові частинки, які миттєво всмоктуються пилососом, якщо є. Матеріал, що залишився, між жолобами необхідно видалити за допомогою перфоратора. Як результат, штроби з рівними та акуратними краями, необхідної глибини.


Різновиди штроборізів із двома дисками

За типом живлення розрізняють акумуляторні та мережеві моделі. Обидва дуже зручні за певних умов роботи. Пристрої з акумуляторами забезпечують автономність, як і механічні аналоги, але вимагають від оператора фізичних зусиль. Ними можна скористатися навіть на об'єкті, відключеному від центрального енергопостачання. Мережевий штроборіз із двома дисками може довго працювати безперебійно і заряджати його не потрібно. Вони харчуються від 220 вольт і коштують набагато дешевше. До того ж, вони легші за акумуляторні моделі і не провокують втоми рук.


Також нарізувач штроб буває:

 1. Побутовим. Його потужність рідко перевищує 1500 Вт, тому підходить до виконання нескладних операцій. Йому під силу неглибоке штроблення під електропроводку.
 2. Напівпрофесійним. Вони хоч і трохи потужніші - близько 2 кВт, але більше підходять для домашніх майстрів. Також ними користуються невеликі будівельні бригади, які працюють на себе. Це може бути електричний штроборіз, так і акумуляторний.
 3. Професійним. Обладнання витривале та розраховане на багатогодинну активність. Коштують дорого, але висока ціна компенсується надзвичайно продуктивністю та довговічністю. Це саме те, що необхідно серед справжніх професіоналів.


Де придбати штроборіз Vitals (Віталс) з гарантією?

Для того, щоб вибрати та купити штроборіз електричний Vitals, який підійде Вам якнайкраще, потрібно уважно вивчити наведені в каталозі технічні характеристики та описи. Придбати електро штроборіз Ви можете в одному з інтернет-магазинів чи торгових точках наших офіційних дилерів.

 • Наприклад, потужність штроборізу Vitals Master Sv 1524BR становить 2400 Вт

 • Особливістю бороздоділа Vitals є можливість використовувати від 2 до 5 ріжучих дисків одночасно, що дозволяє виконати готову штробу без використання додаткових інструментів

 • Частота оборотів холостого ходу у штроборізів Vitals становить 8000 об/хв

 • Офіційна гарантія на штроборізи Vitals складає 36 місяців

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!