Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
Розмір шліфувальної стрічки, мм
379
Потужність, Вт
269
Частота обертів стрічки, мм
382
Регулювання обертів
385
Особливості
386
387
Масса нетто/брутто, кг
389
Сортувати за:

Віброшліфмашини Vitals™

Вібраційна шліфувальна машина не відноситься до числа найбільш поширених електричних інструментів, які є майже в кожному будинку або в кожній майстерні. Швидше це інструмент професіоналів, майстрів своєї справи. Головне призначення віброшліфмашини - чистова високоякісна обробка (проміжне або остаточне шліфування, полірування) плоских поверхонь з дерева, металу або каменю, найчастіше перед нанесенням фарби, лаку або іншого фінішного покриття вироби.

Принцип роботи вібраційної шліфувальної машини зрозуміло з її назви. Зворотно-поступальні рухи малої амплітуди і великі частоти, що передаються вібратором на робочий орган машини - підошву з закріпленим на ній абразивним матеріалом, призводять до видалення тонкого поверхневого шару з поверхні виробу.

Технічні характеристики вібраційних шліфувальних машини Vitals

 1. Напруга живлення 230 В 50 Гц.
 2. Потужність 220 Вт.
 3. Частота коливань від 14000 1 / хв.
 4. Вага від 2,9 кг.

Важливою відмінністю вібраційних шліфмашин від інших типів шліфувальних інструментів, які використовують обертання робочого органу, наприклад стрічкових, є можливість обробляти важкодоступні місця в закритих кутах, біля стінок і буртиков.

Варто також відзначити деякі особливості конструкції віброшліфмашини ТМ Vitals:

 • компактні розміри, мала вага і ергономічна форма рукояток забезпечують зручність використання інструменту;
 • корпус з високоякісного пластику і комплектуючі підвищеної зносостійкості, застосування точно отбалансировал ротора і обмотки із суцільною заливкою дозволяють інтенсивно експлуатувати шлифмашину протягом тривалого терміну;
 • швидка і зручна система заміни шліфувальних аркушів, яка використовує два варіанти їх фіксації, сприяє отриманню ідеально відшліфованою поверхні завдяки своєчасній заміні шліфшкурки.

Вібраційні шліфувальні машини ТМ Vitals, повністю відповідають усім сучасним вимогам безпеки, можна придбати в інтернет-магазинах або в спеціалізованих роздрібних торгових точках.

 • Наприклад, потужність машини шліфувальної вібраційної Vitals Es 2224DWc складає 220 Вт

 • Частота обертів холостого ходу у віброшліфмашини Vitals складає 7000 – 12000 об/хв

 • Конструктивно вібраційна шліфувальна машина складається з електричного двигуна, механізму зворотно-поступального руху та підошви

 • Офіційна гарантія на машину шліфувальну вібраційну Vitals складає 36 місяців

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!