Машина стрічкова шліфувальна Vitals master Ls 7690 GN

Артикул: 158702

  • Ціна: 2 905 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Машина стрічкова шліфувальна Vitals master Ls 7690 GN

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 900
Частота обертів стрічки, м/хв 120-400
Розмір шліфувальної стрічки, мм 76×533
М'яка накладка на рукоятці +
Регулятор швидкості +
Габарити упаковки, мм 370×160×160
Вага нетто/брутто, кг 3,3 / 3,9

Стрічкова шліфмашина Vitals Master Ls 7690 GN — сучасна високопродуктивна напівпрофесійна модель плоскошліфувальної машини, призначена для застосування в умовах безперервної та інтенсивної роботи. Вона виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, надійна в роботі, а також проста у використанні й обслуговуванні, здатна виконувати різного роду завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах.

Відмітною конструктивною особливістю цієї моделі є відкидний захисний кожух, який зменшує «мертву зону» під час роботи в безпосередній близькості від стінок і бортиків. Іншими конкурентними перевагами цього електроінструменту є надійний електродвигун, а також якісне комплектовання, що значно збільшує термін його експлуатації.

Корпус стрічкової шліфмашини Vitals Master Ls 7690 GN виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику. Електродвигун має поперечне розташування осі обертання ротора, з’єднаний із ведучим роликом пасовою передачею. Це спрощує обслуговування й підвищує надійність конструкції. Під час складання використовуються високоякісні підшипники торгової марки C&U.

Модель Vitals Master Ls 7690 GN характеризується великою потужністю двигуна (900 Вт). Це дає змогу ефективно використовувати порівняно низькі швидкості руху стрічки (від 120 до 400 м/хв) і грубозернистий абразивний папір під час зачищення плоских поверхонь від старої фарби, корозії й забруднень, що в’їдаються, а також — обробляти поверхні з пластмаси, які можуть плавитися за високих обертів стрічки.

Завдяки продуманій конструкції, високій надійності, зручності та безпеці в роботі стрічкова шліфувальна машина Vitals Master Ls 7690 GN є чудовим вибором для найвимогливішого майстра або домашнього умільця.

Розвернути
  • регулювання швидкості обертання;
  • ергономічне переднє руків’я з м’якою накладкою;
  • прогумований кабель електроживлення 3 метри;
  • підшипники C&U;
  • пиловивідний перехідник;
  • мішок для збирання пилу;
  • можливість роботи у важкодоступних місцях;
  • регулювання переднього руків’я.
Написати відгук
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!