Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
Розмір шліфувальної стрічки, мм
379
380
381
Потужність, Вт
269
307
391
Частота обертів стрічки, мм
384
382
383
Регулювання обертів
385
Особливості
386
387
392
393
364
Масса нетто/брутто, кг
388
389
390
Сортувати за:

Стрічкові шліфувальні машини Vitals™

Стрічкова шліфмашина є одним з найбільш поширених електроінструментів для обдирання, зачистки і підготовки під фінішну обробку або під нанесення лакофарбового покриття плоских великогабаритних поверхонь з дерева, металу, твердого пластика, гіпсу та гіпсокартону, а також шпакльованих стінних матеріалів - тобто всіх, які можна обробляти наждачним папером.

Основні види робіт, які виконує стрічкова шлифмашина:

 • шліфовка і поліровка плоских граней окремих деталей;
 • вирівнювання, шліфовка і поліровка площин, зібраних з декількох елементів;
 • остаточна підгонка деталей для складання конструкцій, наприклад корпусних меблів;
 • зачистка і підгонка торцев листових матеріалів;
 • зняття фасок і галтовка (згладжування) кутів на стику граней;
 • видалення старих лакофарбних покриттів;
 • зачистка плоских поверхонь від корозії і забруднень, що в'їдаються;
 • зачистка і шліфовка дрібних деталей в режимі стаціонарного кріплення шліфмашини.

На відміну від вібраційних і роторних шлифмашин, в стрічкової шліфувальної машині обробка виробів здійснюється стрічкою (від чого і утворилася назва «стрічкова») з наждакового паперу, яка склеєна в кільце і швидко рухається. Ця стрічка надівається на розташовані в нижній частині шліфмашини ролики, один з яких, зазвичай - задній, є провідним, а другий - направляючий. Зовні це нагадує широку гусеницю трактора або снігохода.

Ведучий ролик обертається від електродвигуна, а положення направляючого ролика регулюється для забезпечення правильного натягу абразивної стрічки. Внизу, між роликами, знаходиться плоска металева підошва. Вона по-перше щільно притискає ковзаючу по ній наждачний стрічку до оброблюваної поверхні для забезпечення контакту і ефективного шкуренія, по-друге забезпечує площинність обробки, через що цей електроінструмент носить також назву плоскошліфувальна машина.

Наждачний папір, який в просторіччі часто називають «шкіркою», підбирається різної зернистості, в залежності від того, який матеріал обробляється і яка операція проводиться. Зазвичай для обдирання або знімання товстого шару матеріалу застосовують грубу крупнозернисту шкурку, а для остаточного шліфування й полірування - саму дрібнозернисту.

У корпусі стрічкової шліфувальні машини розміщений електродвигун з поздовжнім або поперечним розташуванням осі обертання, а також система передачі крутного моменту від валу двигуна до ведучого ролика - редуктор або ремінна передача. Швидкість руху стрічки регулюється зміною швидкості обертання двигуна. Всі моделі оснащені передньою і задньою рукоятками і захистом абразивної стрічки від пошкодження. Також є засоби відводу пилу - фільтри і патрубки для пилососа.

Технічні характеристики стрічкових шліфувальних машин ТМ Vitals:

 1. Напруга живлення 220-230 В, 50 Гц
 2. Потужність електродвигуна 600 920 Вт
 3. Швидкість обертання абразивної стрічки 150-750 об / хв
 4. Ширина абразивної стрічки 76 мм
 5. Вага - 2,4-3,7 кг

Необхідно відзначити, що інтенсивність обробки площині стрічкової шліф машиною залежить не тільки від зернистості наждачного паперу і швидкості руху стрічки, але і від того, з якою силою шліфмашина притискається майстром до оброблюваної поверхні. При цьому важливо дотримуватися рівномірності притиснення, так як перекіс викликає прискорений знос абразивної стрічки і навіть її розрив.

Купити стрічкову шліфувальну машину ТМ Vitals за доступною ціною можна прямо зараз в одному з інтернет-магазинів наших дилерів (Де купити?), або скористатися для цього послугами спеціалізованих торгових точок з продажу електроінструменту - висока якість стрічкових шліфмашин Vitals залишиться незмінною.

 • Найбільш бюджетною є наступна модель - Машина стрічкова шліфувальна Vitals Ls 7560 XCs

 • Серед модельного ряду стрічкових шліфувальних машин Vitals є такі розміри шліфувальних стрічок: 76х533 мм і 75х457 мм

 • Корпус стрічкової шліфувальної машини Vitals виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику

 • Офіційна гарантія на машину стрічкову шліфувальну Vitals складає 36 місяців

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!