Шліфувальний інструмент Vitals™

Шліфувальний інструмент Vitals™

Шліфувальний інструмент торгової марки Vitals ділиться на вібраційні і стрічкові шліфувальні машини.

Вібраційна шліфувальна машина не відноситься до числа найбільш поширених електричних інструментів, які є майже в кожному будинку або в кожній майстерні. Швидше це інструмент професіоналів, майстрів своєї справи. Головне призначення віброшліфмашини - чистова високоякісна обробка (проміжне або остаточне шліфування, полірування) плоских поверхонь з дерева, металу або каменю, найчастіше перед нанесенням фарби, лаку або іншого фінішного покриття вироби.

Принцип роботи вібраційної шліфувальної машини зрозуміло з її назви. Зворотно-поступальні рухи малої амплітуди і великі частоти, що передаються вібратором на робочий орган машини - підошву з закріпленим на ній абразивним матеріалом, призводять до видалення тонкого поверхневого шару з поверхні виробу.

Технічні характеристики вібраційних шліфувальних машини Vitals

  • Напруга живлення 230 В 50 Гц.
  • Потужність 220 Вт.
  • Частота коливань від 14000 1 / хв.
  • Вага від 2,9 кг.

Важливою відмінністю вібраційних шліфмашин від інших типів шліфувальних інструментів, які використовують обертання робочого органу, наприклад стрічкових, є можливість обробляти важкодоступні місця в закритих кутах, біля стінок і бортів.

Стрічкова шліфмашина є одним з найбільш поширених електроінструментів для обдирання, зачистки і підготовки під фінішну обробку або під нанесення лакофарбового покриття плоских великогабаритних поверхонь з дерева, металу, твердого пластика, гіпсу та гіпсокартону, а також шпакльованих стінних матеріалів - тобто всіх, які можна обробляти наждачним папером.

Основні види робіт, які виконує стрічкова шлифмашина:

  • шліфовка і поліровка плоских граней окремих деталей;
  • вирівнювання, шліфовка і поліровка площин, зібраних з декількох елементів;
  • остаточна підгонка деталей для складання конструкцій, наприклад корпусних меблів;
  • зачистка і підгонка торцев листових матеріалів;
  • зняття фасок і галтовка (згладжування) кутів на стику граней;
  • видалення старих лакофарбних покриттів;
  • зачистка плоских поверхонь від корозії і забруднень, що в'їдаються;
  • зачистка і шліфовка дрібних деталей в режимі стаціонарного кріплення шліфмашини.

На відміну від вібраційних і роторних шлифмашин, в стрічкової шліфувальної машині обробка виробів здійснюється стрічкою (від чого і утворилася назва «стрічкова») з наждакового паперу, яка склеєна в кільце і швидко рухається. Ця стрічка надівається на розташовані в нижній частині шліфмашини ролики, один з яких, зазвичай - задній, є провідним, а другий - направляючий. Зовні це нагадує широку гусеницю трактора або снігохода.

Вибрати й купити шліфувальний інструмент (шліфмашина) з гарантією до 60 місяців найкраще в інтернет-магазинах наших офіційних дилерів, список яких Ви можете побачити на сторінці "Купити в інтернет-магазинах". Крім того, купити стрічкову шлифмашинку або віброшліфмашину Ви можете в своєму місті в торговій точці наших дилерів, список яких тут "Партнери".