Сортувати за:

Гравери Vitals™

Купити гравер для свердління, шліфування, різання

Принцип роботи гравера чимось схожий зі шліфувальної машинкою. Але площа оброблюваної поверхні при цьому невелика. З його допомогою можна шліфувати, свердлити і різати різні матеріали. Найчастіше дане пристосування в своїй роботі використовують автослюсарі, ювеліри, дизайнери, майстри, що працюють з технікою. Конструкція даного пристрою досить проста, він складається з електродвигуна, який обертає цанговий патрон і робочої насадки, яка обробляє матеріал. Все це знаходиться в компактному довгастому корпусі, який зручно тримати в руках. Купуючи інструмент для себе, вибирайте варіант зі змінними насадками і регулятором швидкостей обертання. Чим більше насадок має пристрій, тим більше багатофункціональним воно є. Наприклад, купуючи гравер по дереву або гравер по металу (електричний гравер), не варто економити і купувати з мінімальною кількістю насадок. Але і орієнтуватися тільки на їх кількість при виборі - не варто. Вибирайте інструмент саме з тими насадками, які будете використовувати в роботі. На щастя, вибір є і він дуже великий.

На що звернути увагу, вибираючи гравери

Крім кількості насадок і якості матеріалу, з якого вони зроблені, при виборі пристрою даного виду необхідно керуватися і його технічними параметрами. Найбільш важливих з них всього два:

  • Швидкість обертання насадки. Вона може коливатися від 15 до 35 тис. Обертів на хвилину. Цей параметр є найбільш істотним, саме він визначає призначення пристрою. Якщо ви гравер вирішили купити гравер для різання і заточування, то краще вибрати модель з високою швидкістю обертання насадки. Тоді як малі обороти підійдуть для полірування і шліфування, при них пристрій не перегріватися і відключатися.
  • Потужність мотора. Є другим найбільш важливим параметром. Від нього залежить швидкість роботи пристрою, термін його експлуатації, вартість.

На сторінках "Купити в інтернет-магазинах" і "Партнери" - Ви можете вибрати одного з наших офіційних дилерів і купити там гравер електричний по металу або дереву.

  • Частота обертів холостого ходу у граверів Vitals становить 10000-35000 об / хв

  • Офіційна гарантія на гравери Vitals становить 36 місяців

  • Наприклад, потужність у моделі Гравер Vitals Master Eu 2035JMcs становить 150 Вт

  • Велика швидкість обертання холостого ходу, що забезпечує відмінну продуктивність і якість роботи. Для транспортування інструменту та аксесуарів передбачений зручний пластиковий кейс. Це полегшить зберігання і дозволить майстру бути мобільним зі своїм інструментом. Тому, купити гравировальную машинку Vitals - значить зробити правильний вибір на користь надійності і безвідмовності.

Развернуть