Фільтр
Ціна
від до грн
Серія
675
4
1
Потужність, Вт
124
60
311
Глибина різу при 45° (ВхШ), мм
331
347
671
Діаметр посадкового отвору, мм
316
330
Діаметр відрізного диска, мм
329
339
346
Глибина різу при 90° (ВхШ), мм
332
1010
Оберти холостого ходу, об/хв
345
672
333
Особливості
327
334
335
336
260
337
348
Масса нетто/брутто, кг
673
349
338
Сортувати за:

Пили торцювальні Vitals™

Переносна дискова механічна пила або, як говорять, пила торцювальна. Вона призначена для поперечного розрізання та зрізів під кутом дерев'яних виробів, пластикових або алюмінієвих профілів і матеріалів, які відповідають різальним властивостям диску. Інші матеріали: сталь, бетон і мінеральні матеріали розпилювати забороняється.

Конструкція торцювальної пили Vitals дуже проста: на металевій підставці рухомо закріплена підпружинена стійка маятникового типу та вбудовані механізми регулювання кута та глибини пропила. На цій стійці є електродвигун, який через редуктор обертає шпиндель з дисковою пилою. Також на стійці встановлена основна рукоятка з клавішею ввімкнення пили, захисні кожухи. На підставці є затискні пристрої з поворотною планкою для закріплення оброблюваного виробу.

Пила торцювальна Vitals має переваги перед стаціонарними відрізними верстатами:

 • мобільності;
 • універсальності.

Її можна встановити на верстаті в майстерні, на підлозі в гаражі або на підкладковий брус на будмайданчику – всюди вона на відмінно впорається з поставленим завданням та надасть якісний точний зріз.

До конструктивних особливостей торцювальних пил по металу ТМ Vitals відносяться жорстка сталева база і міцний сталевий кожух різального диска алюмінієвого корпусу двигуна, редуктора та маятникової стійки. У поєднанні з потужним електродвигуном і надійним гвинтовим затискачем для заготовок виходить ефективний, міцний і безпечний агрегат з тривалим терміном експлуатації.

Якщо ви вирішите купити торцювальну пилку по металу ТМ Vitals, ви не пошкодуєте, вона прослужить вам довго. Придбати пилу можна в спеціалізованих на продажу електроінструментів інтернет-магазинах і роздрібних торгових точках (список наших офіційних дилерів можна побачити на сторінці "Де купити").

 • У нас представлена торцювальна пила Vitals Professional Dz 3020XC multi для професійного використання.

 • Мішок для збору тирси входить в комплектацію кожної пилки торцювальної торгової марки Vitals (Виталс).

 • Якщо Ви хочете купити торцювальну електричну пилку, то варто пам'ятати, що сталь, бетон і мінеральні матеріали, розпилювати забороняється.

 • В асортименті представлені кілька моделей пилок (пила торцювальна по дереву / пила торцювальна по металу) - пила торцювальна Vitals Master Dz 2520JFd и пила торцювальна Vitals Dz 2114CY, основними особливостями яких є:
  - високоякісні підшипники C&U;
  - плавний пуск;
  - лазерний покажчик різу;
  - протяжної механізм;
  - двосторонній нахил;
  - лита алюмінієва база.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!