Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Пили шабельні Vitals™

Шабельна пила поєднує переваги ручної пилки і лобзика. З її допомогою можна виконувати такі види робіт: підрізання дерев в саду, розпилювання дров, обрізання металевих і пластикових труб. Вона ефективно справляється з усіма типами матеріалів, які зустрічаються в господарстві. А завдяки вузькому полотну ножівки може проводити розпил навіть по кривій траєкторії. У пилки широка сфера застосування, починаючи від догляду за присадибною ділянкою і закінчуючи будівництвом висотних будівель.

Також необхідно знати, що полотна для цього пристрою можуть бути різних видів: спеціальні, універсальні і багатофункціональні. Спеціальні полотна забезпечують більш рівну і точну посадку, так як мають подвійний хвостовик і широку затискає поверхню. Призначені такі пилки для розпилювання матеріалів під прямим кутом. Вони також здатні в найкоротші терміни демонтувати сталеві труби.

Універсальні полотна застосовуються при роботі з матеріалами, які піддаються обробці важко, як наприклад жорсткі чавунні труби, і володіють рідкісним поєднанням жорсткості і гнучкості.

Багатофункціональні полотна використовуються для розпилювання матеріалів на вазі і здатні виконувати роботу з гіпсокартоном, пінобетоном, різними породами деревини і навіть з металом, який має товщину до 5 мм.

Переваги шабельних пив ТМ Vitals:

  • ріжуть пластик, метал, гіпсокартон, МДФ, ДВП,
  • глибина пропила в дереві досягає 150 мм,
  • якісні підшипники C&U;
  • прогумований кабель живлення;
  • швидка зміна пилки;
  • поворотна рукоятка;
  • LCD-підсвічування;
  • регулювання обертів.

Шабельна пила ТМ Vitals - рішення для професіоналів

Купити шабельну пилу за доступними цінами можна в магазині vitals.ua. А точніше, Ви можете купити електроножівку (так її називають в побутових умовах) в одному з інтернет-магазинів наших офіційних дилерів по всій Україні, вибрати можна на сторінці "Купити в інтернет-магазині".

Гарантія на весь модельний ряд - 36 або 60 місяців. Доставка здійснюється Новою Поштою в будь-яку точку України. Наші менеджери спеціалізуються на підборі інструмента під конкретні завдання. Щоб отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів, телефонуйте за телефонами, вказаними в верху сторінки або замовте зворотний дзвінок на сторінці "Контакти".

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!