Фiльтр
2630 - 6247 грн Ціна
- грн
Серія
Сила удару, Дж
Вид перфоратора
Потужність, Вт
Режими роботи
З'ємний патрон
Особливості
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Перфоратори прямі та бочкові Vitals™

Хоча перфоратор за зовнішнім виглядом дуже нагадує велику ударну електродриль, за своєю конструкцією та можливостям він все-таки більше відноситься до відбійних молотків. Іншими словами, перфоратор - це не дриль (головне завдання якої - свердлити), але яка може при цьому вдаряти по свердлу, а відбійник, головне завдання якого довбати, але при цьому він може обертати робочий інструмент і свердлити. Головний аргумент на користь того, щоб купити перфоратор, цілком очевидний: перфоратор має набагато більшу енергію удару, ніж ударна дриль, і працює свердлами і пробійником більшого діаметру, а значить і продуктивність у нього також значно вище.

Основна сфера застосування перфоратора - ремонтно-будівельні та монтажні роботи.

До основних операцій, виконуваних за допомогою перфоратора, можна віднести:

 1. Свердління з ударним впливом отворів в твердих "стінових" матеріалах, стельових перекриттях, підлогових і дорожніх покриттях: в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті тощо
 2. Свердління без ударного впливу отворів в деревині, кераміці а також різних синтетичних матеріалах.
 3. Довбання, розколювання і розпушення будівельних і конструкційних матеріалів середньої міцності - бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід.
 4. Штробірованіе пазів під приховану електропроводку та інші комунікації.
 5. Ущільнення за допомогою трамбувальної вставки пухких грунтів, сухих відсипань і будівельних сумішей.
 6. Закручування і відкручування із застосуванням спеціальних насадок великорозмірних кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфирматов, дюбелів, болтів і гайок).

Для генерації ударної дії в перфораторах ТМ Vitals застосовується досить складний за конструкцією, але вельми ефективний електро-пневматичний механізм, що забезпечує високу енергію удару. Для затиску інструменту використовується патрон з хвостовиком за стандартами SDS-plus або SDS-max. Оскільки працювати перфоратором доводиться в самих різних просторових положеннях, цей інструмент добре збалансований і оснащений додатковою поворотною рукояткою.

Технічні характеристики мережевих перфораторів ТМ Vitals:

 • напруга живлення 230 В, частота 50 Гц;
 • потужність двигуна 620 - 1600 Вт;
 • частота обертів холостого ходу 0 - 900 об / хв;
 • енергія удару 2,1 - 9,0 Дж;
 • частота ударів 0 - 4850 1 / хв;
 • максимальний діаметр патрона 13 мм;
 • максимальний діаметр свердління в бетоні 40 мм, в металі 13 мм, в дереві 42 мм;
 • вага 2,9 - 7,3 кг.

Якщо вам часто доводиться пробивати отвори або прорізи в стінах, підлогах або стелях, найкращим вирішенням проблеми буде купити перфоратор Vitals - потужний, надійний, зручний, довговічний, і - за розумною ціною.

Развернуть