Фiльтр
4396 - 8449 грн Ціна
- грн
Сортувати за:

Відбійні молотки Vitals™

Відбійний молоток прекрасно відомий навіть людям, абсолютно далеким від будівельної, ремонтної або автодорожньої сфер діяльності, - завдяки гучним характерним «кулеметним» звуків, які він виробляє під час роботи, і не почути які просто неможливо. Звуки ці виникають від частих ударів бойка по долоту з міцної сталі. Бойок приводиться в рух або за допомогою стиснутого компресором під високим тиском атмосферного повітря, і тоді такий відбійний молоток (часто говорять просто «відбійник») називається пневматичним, або електродвигуном, і тоді це відбійний молоток електричний. Зустрічаються моделі відбійних молотків, що приводяться в рух двигунами внутрішнього згоряння. Але, в будь-якому випадку, призначенням відбійного молотка є довбання, розколювання природного каменю, бетону та залізобетону, цегли, асфальту, розпушення щільних злежалих або змерзлих масивів природного або штучного походження - грунтів, шлакових відвалів, льоду і т.п. А, якщо, замість піки або долота встановити трамбовку, то за допомогою відбійного молотка виконується ущільнення сипучих матеріалів або грунту.

Електричні відбійні молотки в середньому трохи менш потужні, ніж пневматичні і складніше по конструкції. Однак незаперечною перевагою електроприводу є можливість використовувати відбійні молотки там, де немає великого компресора або централізованої системи подачі стисненого повітря - а таких місць переважна більшість.

Ще одним вагомою перевагою електричних відбійних молотків перед пневматичними і бензиновими є простота їх експлуатації та технічного обслуговування. Фактично, для початку роботи електричним молотком досить вставити його мережевий шнур в розетку і натиснути кнопку включення електродвигуна.

Відбійні молотки ТМ Vitals оснащені швидкозмінним патроном, в який встановлюються робочі інструменти - піки, долота, трамбування і інші, в залежності від характеру виконуваної роботи.

Технічні характеристики мережевих ударних електродрилів Vitals:

  • Напруга живлення 230 В, частота 50 Гц.
  • Потужність двигуна 1500 - 1700 Вт.
  • Енергія удару від 35 до 46 Дж.
  • Швидкозмінний патрон під шестигранник 30 мм.
  • Вага 15,6 - 18,2 кг.

Якщо вам доводиться часто виконувати об'ємні ремонтно-будівельні роботи, пов'язані з переплануванням або знесенням старих конструкцій, вам неодмінно варто купити відбійний молоток ТМ Vitals для підвищення продуктивності вашої праці.

  • Наприклад, у комплект поставки моделі Vitals Master At 1745HL передбачено долото, тубус для його зберігання, а також міцний металевий кейс для транспортування та зберігання електроінструменту

  • Офіційна гарантія на відбійний електричний молоток Vitals складає 36 місяців

  • Наприклад, модель молоток відбійний електричний Vitals Master At 1745HL може здійснювати 1400 ударів за хвилину

  • Відбійний електричний молоток Vitals відрізняється зниженим рівнем вібрації, оберігаючи користувача від зайвої втоми

Развернуть