Фiльтр
1400 - 2856 грн Ціна
- грн
Максимальна глибина різу (дерево/метал), мм
Потужність, Вт
Особливості
Масса нетто/брутто, кг
Сортувати за:

Лобзики Vitals™

Лобзик електричний завдяки своїй універсальності давно і міцно увійшов в число найпоширеніших і найбільш часто вживаних електроінструментів, таких як електродриль, шурупокрут або кутова шліфувальна машина. Насправді, саме електролобзиком можна найбільш швидко і точно випиляти деталь найскладнішої форми з практично будь-якого листового конструкційного матеріалу - фанери, ДСП (деревно-стружкової плити), ДВП (деревно-волоконної плити), ОСП (орієнтовано-стружкової плити), ламінату , гіпсокартону, різних пластиків і навіть з металу. Крім того, ним виконують прорізні і відрізні роботи з будь-яких видів виробів з дерева або з матеріалів схожою твердості і міцності, наприклад полімерних труб, пластикових оздоблювальних панелей, фасадних теплоізоляційних пінопластових блоків і сайдінгових збірок. Але, все-таки, найбільш часто застосовують лобзик по дереву або деревним матеріалам.

Принцип дії електричного лобзика такий же, як і у ручного: невелика плоска або циліндрична пилка з "зубами" або круговою насічкою здійснює зворотно-поступальні рухи з встановленої частотою і амплітудою. Пилка закріплюється в спеціальному затиску на штоку, який приводиться в рух від електродвигуна через кривошипно-шатунний механізм. У деяких моделях електролобзиків рух штока здійснюється строго перпендикулярно до основи, а значить і до оброблюваної поверхні, а у деяких цей кут можна міняти, виконуючи не прямий, а скошений різ. Зокрема, різ під кутом 45 ° необхідний для точної стиковки деталей в прямокутних конструкціях - рамах, дверних отворах, меблевих елементах.

Завдяки продуманій конструкції кривошипного механізму і надійним комплектуючим з підвищеною зносостійкістю електролобзики ТМ Vitals відрізняються тривалим терміном експлуатації, низький рівень вібрації, компактними розмірами і малою вагою. Ступінчастий регулятор швидкості поздовжнього ходу штока дозволяє оперативно вибрати оптимальний режим роботи інструменту в залежності від матеріалу і розмірів деталі, яка оброблюється. Система маятникового ходу з регулюванням кута відхилення пилки при зворотному ході оберігає інструмент від передчасного зносу і збільшує продуктивність роботи лобзиком.

Технічні характеристики мережевих електричних лобзиків ТМ Vitals:

  • Напруга живлення 230 В, частота 50 Гц.
  • Потужність 500 - 620 Вт.
  • Частота ходу штока 500 - 3000 1 / хв.
  • Максимальна глибина різу 55 мм по дереву і 6 мм по металу.
  • Максимальний діаметр свердління в дереві 20 мм, в сталі 10 мм.
  • Вага 1,5 - 2,5 кг.

Якщо ви все ще роздумуєте про те, який саме найкраще купити електролобзик, - придивіться до лобзиків ТМ Vitals, адже вони володіють не тільки прекрасною функціональністю, але і вельми привабливою ціною.

Развернуть