Сортувати за:

Фрезери Vitals™

Фрезер мережевий електричний відноситься до розряду відносно нових і незвичних для наших майстрів і професіоналів спеціалізованих електроінструментів. Тому, перш ніж купити фрезер, необхідно прорахувати ефективність такої покупки. В основному фрезер використовується при виготовленні меблів та інших виробів з дерева, дерев'яних матеріалів і пластику на операціях з розкрою складних криволінійних контурів, вибірці пазів і вікон, фрезерування багаторівневих об'ємних елементів.

Конструктивно фрезер по дереву являє собою електродвигун з вертикальною віссю обертання, на валу якого закріплено зажим з цанговим кріпленням для фрези. Разом з фрезою і рукоятками управління двигун утворює ріжучу головку, яка встановлюється на вертикальних направляючих, закріплених на алюмінієвій кільцевій підставці з плоскою підошвою. Також, в конструкцію фрезера входять пристрої регулювання глибини різу і відведення стружки.

Робота фрезерним верстатом здійснюється в такій послідовності: в цанговий затиск фрезера встановлюються циліндричні або профільовані фрези. Фрезер встановлюється підставкою на оброблювану поверхню, налаштовується глибина різу і необхідна частота обертання шпинделя, при необхідності підключається пилосос для відводу стружки і пилу із зони різання. Фрезер має п'ять фіксованих положення глибини фрезерування для підвищення продуктивності при фрезеруванні на велику глибину в кілька проходів. Функція плавного пуску виключає ривок і зрушення фрезера при включенні двигуна.

Фрезерування йде або по заздалегідь намальованому контуру з візуальним контролем, або за шаблонами та лекалами за допомогою копіювальної шайби. Застосування центрувального пристосування дає можливість фрезерувати дуги кіл будь-якого радіуса. У звичайному режимі фрезер за допомогою рукояток переміщається поверхнею, що оброблюється. Але при необхідності його можна жорстко закріпити на верстаті або на будь-якому пристрої в прямому або перевернутому положенні і здійснювати різання шляхом переміщення оброблюваної деталі щодо нерухомої підставки фрезера.

Технічні характеристики мережевого електричного фрезера Vitals:

  • Напруга живлення 230 В, частота 50 Гц.
  • Потужність 1600 Вт.
  • Частота обертів холостого ходу 80000 - 30000 об / хв.
  • Діаметр цанги 8 мм і 12 мм.
  • Максимальний хід фрезерної головки 60 мм.
  • Вага 3,9 кг.

Купити в Україні електричний фрезер Vitals можна в магазинах з продажу електроінструменту або в інтернет-магазинах.

  • Фрезер вертикальний Vitals Master Ev 1216YE має алюмінієвий редуктор.

  • Фрезери Виталс призначені для виконання цілого ряду завдань фрезерування - вирізання пазів, поздовжніх отворів і силуетів профілів, копіювального вирізання, а також свердління отворів в деревині, ДСП і фанері...

  • Електричний фрезер Vitals Master Ev 1216YE має потужність 1600Вт, а максимальний хід фрезерувальної корзини становить 60мм.

  • Гарантія на фрезери електричні Vitals складає 36 місяців.

Развернуть