Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDt AVS dual

Артикул: 119279

  • Ціна: 7 334 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDt AVS dual

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 750
Частота обертання холостого ходу, об/хв 1000-1850
Діаметр насадки, мм 225
Довжина штанги, см 160
Габарити упаковки, мм 1010 х 320 х 215
Маса нетто / брутто, кг 7,0 / 8,0

Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDlt AVS dual - шліфувальна машина з телескопічною штангою і двома основами різної геометричної форми. Модель в комплекті йде з двома основами (коло і трикутник) і має систему швидкої зміни підстави.
Цей інструмент є універсальним і зручним інструментом для внутрішньої обробки, ремонту, а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатурки і іншого.

Основними рисами моделі є її телескопічна регульована штанга (110 см - 180 см), 2 підстави (трикутник і коло), система швидкої зміни оснащення і, звичайно ж, сумка для транспортування. При помочи трикутної насадки можна виробляти шліфування у важкодоступних місцях і кутах. Ці параметри роблять дану модель кращої для професійної команди будівельників, а побутовий споживач буде просто в захваті при використанні шліфувальної машини Vitals Master SK 2375HDlt AVS dual.

Модель оснащена великим основним руків'ям c м'яким покриттям, яка забезпечує зручне управління шліфувальною машиною при роботі зі стелею.
Підошва шліфувальної машини наділена липучкою, яка дозволить дуже швидко змінити абразивний папір з необхідним розміром зерна. Діаметр підошви становить 225 мм.

Система автоматичного всмоктування пилу дозволить використовувати інструмент без будівельного пилососа, що значно підвищить рівень Вашої безпеки і заощадить Ваші кошти. Велика сумка для збору пилу забезпечить збільшений цикл роботи без зупинки для очищення мішка, а зручна ручка на мішку зробить Вас портативним при роботі.

Важливим є той факт, що модель оснащена ступінчастим регулюванням швидкості обертання в діапазоні від 1000 до 1850 об / хв. Це дозволить збільшити спектр робіт і підібрати оптимальну швидкість при обробці різних матеріалів.

Додатковою особливістю моделі є регульований вихідний вал з діапазоном обертання голови до 120⁰. При такому широкому розі обертання можлива обробка нерівних поверхонь.

Торгова марка Vitals гарантує високу надійність і довговічність використання.
Гарантія на Vitals Master SK 2375 HDlt AVS. цілих 36 місяців!

Розвернути
  • поліпшена автоматична система збору пилу Auto Vacuum System "AVS";
  • телескопічна рукоять;
  • регулювання швидкості;
  • 2 форми підстави;
  • швидка система зміни підстави;
  • сумка для транспортування;
  • велика допоміжна рукоять;
  • велика сумка для збору пилу з ременем.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!