Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDlt AVS

Артикул: 119278

 • Ціна: 6 100 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDlt AVS

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 750
Частота обертання холостого ходу, об/хв 1000-1850
Діаметр насадки, мм 225
Довжина штанги, см 110-180
Габарити упаковки, мм 735 х 315 х 230
Маса нетто / брутто, кг 9,0 / 10,0

Машина шліфувальна Vitals Master SK 2375HDlt AVS - шліфувальна машина з телескопічною штангою і LED підсвічуванням для стін і стелі. Цей інструмент є універсальним і зручним інструментом для внутрішньої обробки, ремонту, а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатурки ми та іншого.

Основною особливістю моделі є її телескопічна регульована штанга (110 см - 180 см) з LED стрічкою біля основи і кейсом. Ці параметри роблять дану модель кращої для професійної команди будівельників, а побутовий споживач буде просто в захваті при використанні шліфувальної машини Vitals Master SK 2375 HDlt AVS.

Модель оснащена великим основним руків'ям c м'яким покриттям, яка забезпечує зручне управління шліфувальною машиною при роботі зі стелею.

Підошва шліфувальної машини наділена липучкою, яка дозволить дуже швидко змінити абразивний папір з необхідним розміром зерна. Діаметр підошви становить 225 мм.

Система автоматичного всмоктування пилу дозволить використовувати інструмент без будівельного пилососа, що значно підвищить рівень Вашої безпеки і заощадити Ваші кошти. Велика сумка для збору пилу забезпечить збільшений цикл роботи без зупинки для очищення мішка, а зручна ручка на мішку зробить Вас портативним при роботі.

Додатковою особливістю моделі є регульований вихідний вал з діапазоном обертання голови до 120⁰. При такому широкому розі обертання можлива обробка нерівних поверхонь.

Важливим є той факт, що модель оснащена ступінчастим регулюванням швидкості обертання в діапазоні від 1100 до 1850 об / хв. Це дозволить збільшити спектр робіт і підібрати оптимальну швидкість при обробці різних матеріалів.

Торгова марка Vitals гарантує високу надійність і довговічність використання.

Гарантія на Vitals Master SK 2375 HDlt AVS -  цілих 36 місяців!

Розвернути

  • поліпшена автоматична система збору пилу (Auto Vacuum System "AVS");
  • телескопічна рукоять;
  • регулювання швидкості;
  • LED підставу;
  • кейс для транспортування;
  • велика допоміжна рукоять;
  • регульований вихідний вал;
  • швидкозмінні щітки;
  • м'яке покриття.
  Написати відгук
  Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
  Купити у наших дилерів
  Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!