Перфоратор Vitals Master Ra 2812DS

Артикул: 52073

 • Ціна: 2 745 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Перфоратор Vitals Master Ra 2812DS

Номінальна напруга, В 230
Номінальна частота, Гц 50
Потужність, Вт 1200
Швидкість холостого ходу, об/хв 900
Частота ударів, 1/хв 4500
Сила удару, Дж 5,0
Максимальний діаметр свердління, мм:
- бетон 28
- метал 13
- дерево 42
Кількість функцій 3
Габарити упаковки, мм 400х115х335
Вага нетто/брутто, кг 4,6/7,0

Напівпрофесійний електричний перфоратор Vitals Master Ra 2812DS - досить потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого та ефективного виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт:

 • довбання, розколювання і розпушування міцних матеріалів - бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
 • свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
 • свердління отворів без ударної дії в деревині, металі, кераміці а також різних синтетичних матеріалах.

Перфоратор Vitals Master Ra 2812DS – один з легких серед аналогічних моделей, які мають вертикальне розташування електричного двигуна. Відмінною особливістю перфоратора Vitals Master Ra 2812DS є велика потужність (1200 Вт) і досить висока сила удару (5,0 Дж). Дана модель має три режими роботи: свердління з ударом, свердління без удару й удар без свердління.

Частота ударів, яка створюється пневматичним механізмом, становить 4500 1/хв, що дозволяє ефективно і без особливих зусиль робити отвори в особливо твердих матеріалах. Швидкість обертання шпинделя при цьому фіксована і складає 900 об/хв. Максимальний діаметр свердління залежить від матеріалу, що підлягає обробці: дерево – 42 мм, бетон – 28 мм, метал – 13 мм.

Варто відзначити, що перфоратор має високу силу удару – 5,0 Дж. При вазі інструмента 4,6 кг сила удару становить 1,09 Дж на один кілограм виробу, що є відмінним показником. Щоб забезпечити надійність інструмента в роботі і подовжити термін його експлуатації в рази, редуктор поміщений в міцний алюмінієвий корпус.

Завдяки ергономічній конструкції рукояток перфоратор Vitals Master Ra 2812DS зручно тримати в руках, що забезпечує комфорт при тривалій роботі і не створює фізичної втоми.

В комплект поставки перфоратора входять 3 свердла по бетону, долото, піка, додаткова рукоятка, пильовик, консистентне мастило, а також міцний пластиковий кейс для зручності транспортування та зберігання інструмента. Для заміни мастила в редукторі в корпусі передбачений спеціальний отвір, що дозволяє користувачеві швидко здійснювати відповідне технічне обслуговування інструмента без звернення до представників сервісного центру.

Розвернути
 • 3 режими роботи;
 • патрон стандарту SDS-plus;
 • алюмінієвий корпус редуктора;
 • міцна багатопозиційна додаткова рукоятка;
 • швидкий і легкий доступ для заміни мастила в редукторі;
 • швидкий доступ до вугільних щіток;
 • міцний пластиковий кейс для перенесення і транспортування перфоратора та комплектного приладдя;
 • багата комплектація.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!