Фiльтр
4569 - 23716 грн Ціна
- грн
Сортувати за:

Віброрейки Vitals™

Віброрейки будівельні використовуються для ущільнення цементної або бетонної суміші. Вони видавлюють з розчину надлишки води і бульбашки повітря, які можуть привести до зниження міцності конструкції в майбутньому.

Віброрейка використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Вона збільшує щільність бетонного покриття, роблячи його довговічним і надійним. Завдяки даному інструменту заливка бетонної підлоги відбувається в рази швидше і простіше. Крім того, при використанні віброрейки повністю відпадає необхідність в будівельних рівнях або шпателем.

Віброрейка являє собою конструкцію, виготовлену із сталевого або алюмінієвого профілю. На профіль монтується двигун, пристрій викликає вібрацію, а також рукоять, яка забезпечує зручне і комфортне керування інструментом.

Принцип роботи інструменту полягає в передачі коливань на металевий профіль, а потім на оброблювану поверхню. Вібрація, сприяє ущільненню цементного або бетонного розчину, вона підвищує його міцність і монолітність.

Будівельні віброрейки діляться на бензинові і електричні

Бензинові інструменти користуються великим попитом при проведенні робіт на відкритому просторі, а також в місцях, віддалених від електричних мереж. Такі агрегати відрізняються високою потужністю, витривалістю і продуктивністю, вони здатні протягом довгих годин працювати без зупинки.

Електричні пристрої менш потужні. Однак їх використання актуально в закритих приміщеннях. В процесі роботи, вони не викидають шкідливих речовин і не шкодять людському здоров'ю.

Різновиди віброрейок

  • Плаваючі. Інструмент встановлюють на бетонну або цементну поверхню і під контролем оператора здійснюють його переміщення. Плаваючі віброрейки можна використовувати для ущільнення поверхні глибиною, що не перевищує 18 сантиметрів.
  • Пристрої, що працюють по напрямних. Віброрейка, яка працює по напрямних, характеризується великою продуктивністю. Вона може використовуватися на глибині, що не перевищує 30 сантиметрів без попереднього застосування глибинних вібраторів.
  • Реверсивні. Такий тип інструментів може використовуватися в обох напрямках.
  • Розсувні. Вони дозволяють регулювати довжину інструменту в залежності від площі оброблюваної поверхні.

Купуйте будівельні віброрейки Vitals (Виталс) в інтернет-магазинах наших дилерів по всій Україні. Ми реалізуємо інструменти торгової марки Vitals, що відрізняються високою якістю і довгим терміном експлуатації.

Развернуть