Фiльтр
1371 - 2849 грн Ціна
- грн
Колесо
Вантажопідйомність, кг
Кількість коліс
Сортувати за:

Тачки садово-будівельні Vitals™

Проблема перевезення відносно невеликих обсягів сипучих і напіврідких вантажів в межах будівельного майданчика або господарського подвір'я прекрасно вирішується за допомогою одного з найдавніших винаходів людства - ручної колісної тачки. Головна перевага такої тачки перед ручними "носилками" полягає в тому, що вся робота по навантаженню і переміщенню вантажів може виконуватися однією людиною. При цьому, велика частина ваги вантажу припадає не на опорно-руховий апарат працівника, а на колеса тачки.

Прийнято вважати, що існує два різновиди тачок: тачка садова й тачка будівельна. Однак різниця між цими різновидами настільки умовна, що цілком можна користуватися однією і тією ж тачкою і працюючи в саду, і в процесі будівництва. Тому, ТМ Vitals позиціонує свої вироби як єдину універсальну садово-будівельну тачку.

Усі садово-будівельні тачки Vitals мають схожу конструкцію: на міцну трубчасту раму встановлюється коритоподібний штампований кузов з листової сталі. У нижній частині рами є пневматичні колеса на шарикопідшипниках, а для управління і переміщення тачки служать зручні рукоятки з антифрикційними накладками.

У той же час є і помітні відмінності між різними моделями.

Тачки садово-будівельні можуть бути

  1. З одним колесом або з двома колесами.
  2. З додатковою рамної підтримкою носової частини кузова і без такої підтримки.
  3. З винесеним вперед упором для захисту коліс і без упору.
  4. З вузьким глибоким кузовом або з широким кузовом з низькими стінками.
  5. З парними роздільними ручками або з поєднаною дугового рукояткою.

Головними характеристиками будівельно-садової тачки є вантажопідйомність і обсяг кузова. Тачки ТМ Vitals мають вантажопідйомність від 100 до 250 кг і ємність 65-100 літрів.

Практика показує, що будівельні вантажі найчастіше бувають великої щільності, тобто мають значну вагу при невеликому обсязі. Сільськогосподарські і господарські вантажі навпаки зазвичай мають скоріше пухку структуру - мала вага, але великий обсяг. Винесений вперед упор для захисту коліс і рамна підтримка передньої частини кузова збережуть тачку від пошкодження при частому висипання важких вантажів, наприклад бетону або щебінки. Крім того необхідно відзначити, що хоча двоколісний тачка набагато стійкіше і має менший тиск коліс на грунт, але при цьому одноколесная значно маневреність і може проїхати навіть по вузенькій стежці. З цих міркувань і треба виходити, коли Ви вирішуєте, яку краще купити будівельну або садову тачку.

Купивши будь-яку модель будівельно-садової тачки ТМ Vitals, Ви отримаєте надійного помічника в своєму господарстві, який прослужить Вам довго і візьме на себе більшу частину Вашої навантаження.

Развернуть