Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Обігрівачі електричні Vitals™

Завдяки неймовірній простоті конструкції і легкості в експлуатації, електричні тепловентилятори в Україні заслужено займають перше місце за популярністю. Втім, і серед цих простих конструкцій є деякі відмінності. В основному вони стосуються типів застосовуваних в електричних тепловентиляторах нагрівальних елементів, але про це - трохи пізніше.

До позитивних властивостей електричних «ветродуек» можна віднести їх універсальність, високу мобільність, найвищу екологічність, широкі діапазони регулювань і практично повна відсутність операцій з технічного обслуговування (крім очищення від пилу, звичайно ж) протягом всього терміну їх експлуатації.

Крім того, електричні тепловентилятори практично не вимагають часу на розігрів і починають працювати з повною віддачею в перші ж секунди після включення їх в електромережу.

До негативних моментів можна віднести мабуть що тільки одне: електричні гармати, особливо ті, що потужніший, пересушують повітря в приміщенні, що обігрівається. Але з цією проблемою можна легко впоратися за допомогою будь-якого найпростішого зволожувача повітря.

Основні технічні характеристики електричних обігрівачів ТМ Vitals

  • тип нагрівання повітря - прямий;
  • тип нагрівального елементу - спіраль, керамічний елемент, трубчастий тен;
  • теплова потужність знаходиться в межах від 2000 до 30000 Вт;
  • обсяг повітря, що  проганяють через них - становить 40-1900 кубометрів на годину;
  • мережа електроживлення однофазна 220 В 50 Гц або трифазна 380 В 50 Гц;
  • вага електронагрівачів знаходиться в межах 3,8-32,5 кг.

Як бачимо, вага і габарити потужних промислових електричних тепловентиляторів цілком порівнянні з параметрами їх дизельних «родичів», тому їх також оснащують транспортними колесами і спеціальними рукоятками для перевезення. Тепловентилятори малої та середньої потужності можуть встановлюватися на столі або на підлозі.

Купити електричні тепловентилятори марки Vitals в Україні набагато простіше, ніж теплові гармати інших типів, так як електровентилятори продаються практично в будь-якому технічному магазині, не кажучи вже про інтернет-магазини та точки на ринках. Зрозуміло, ціни на 2-кіловатний (електрообігрівач 2 кВт) і 30-кіловатний (електрообігрівач 30 кВт) обігрівачі дуже різні, але в цьому діапазоні кожен знайде собі джерело тепла до душі і по кишені.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!