Будівельно-оздоблювальний інструмент

Будівельно-оздоблювальний інструмент

Інструменти для оздоблювальних робіт Vitals™

Інструмент для обробки необхідний при підготовці стін, стель, підлог до фарбування, обклеювання шпалерами, облицювання кахлем, укладання лінолеуму, ковроліну, ламінату. Також оздоблювальний інструмент використовується і безпосередньо при облицювання вже підготовлених поверхонь. Для кожного виду підготовки поверхонь та нанесення оздоблення існують свої оздоблювальні інструменти, які допомагають виконати роботу якісно у заплановані терміни та з мінімальним зусиллям..

Купити інструменти для оздоблювальних робіт це не просте завдання особливого для будівельника-початківця або будівельника-а

Асортимент існуючого інструменту для оздоблювальних робіт дозволяє виконати найрізноманітніші задуми щодо нанесення покриття та облицювання необхідних поверхонь.

Види та типи будівельного інструменту.

Ручні інструменти для оздоблювальних робіт мають досить широкий перелік:

• кельми для нанесення та розподілу розчину на оброблюваній поверхні;

• правила для вирівнювання поверхні за раніше встановленими мітками;

• спеціальні ковші для нанесення штукатурки на великі площі поверхні;

• шпателі для вирівнювання стикувальних швів, утворення правильних кутів поверхонь для нанесення оздоблення;

• терки, шліфувальні губки та затиральні сітки для доведення підготовлених поверхонь до прикріплення облицювального матеріалу;

• рівні та куточки для контролю для виконання оздоблювальних робіт;

• міксери для приготування будівельних сумішей та фарб з бажаними відтінками;

• ножі будівельні для підрізування покриттів підлоги;

• пістолети для монтажної піни;

• пістолети для герметиків.

Переваги інструменту

Інструменти для оздоблювальних робіт від виробника vitals мають зручні рукоятки, робочі частини виготовлені із міцних, стійких до корозії матеріалів.

Полотно кельми виготовлене із стійкого до корозії металу відповідної товщини, яка залежить від площі плоскої поверхні. Робоча частина металевого шпателя виконана з жорсткого пружного металу стійкого до корозії, а гумового або силіконового шпателя з м'яких та стійких до стирання гуми та силікону. Робочі поверхні терок та затиральних сіток виготовлені з високоміцного металу стійкого до корозії та стирання.

Стійкість вінців міксера до скручування дозволять готувати будівельні суміші різної консистенції. Зносостійкість механізму переміщення поршнів пістолетів для монтажної піни та герметиків до стирання дозволяє бути впевненим у видавлюванні з тюбиків необхідної кількості монтажної піни та герметика.

Будівельний інструмент Vitals™ має міцне і надійне з'єднання рукояток з робочими частинами. Все це робить інструмент Vitals™ зручним, міцним, надійним, безпечним при виконанні оздоблювальних робіт будь-якої складності і дозволяє використовувати його за призначенням тривалий час.

Де придбати інструменти для обробки в Україні

Придбати інструменти для оздоблювальних робіт Vitals™ можна як через інтернет-магазин, так і безпосередньо в точках роздрібного продажу. Для покупки оздоблювального інструменту через інтернет-магазин достатньо залишити заявку на обраний вами інструмент на сайті інтернет-магазину. Після замовлення ми оперативно доставляємо придбані вами обробний інструмент такими містами, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса та ін.

Для покупки оздоблювального інструменту офлайн вам необхідно відвідати точки продажу, переконатися у високій якості інструменту на власні очі і здійснити покупку.