Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1812p SmartLine

Артикул: 122015

  • Ціна: 1 117 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1812p SmartLine

Напруга, В 18
Максимальна швидкість, об / хв 10000
Діаметр косіння волосінню, мм 230
Діаметр волосіні, мм 1,2
Габарити упаковки, мм 940х175х200
Маса нетто / брутто, кг 3,1 / 3,3

Опис тримера акумуляторного Vitals Master AZT 1812p SmartLine

Гарантія високої якості

Акумуляторний тример Vitals Master AZT 1812p SmartLine призначений для скошування трави. Його застосовують там, де неможливо або незручно використовувати колісну газонокосарку, немає потреби зрізати товсті стебла й гілки. Це найкращий інструмент для практично ювелірної роботи на невеликих майданчиках, схилах, у важкодоступних місцях та ділянках з нерівним рельєфом. Ним можна обкошувати дерева, кущі, паркани, бордюри, стінки, стовпи.

Мінімально низький рівень шуму і відсутність вихлопу дають змогу використовувати тример для роботи в закритих приміщеннях — оранжереях і теплицях.

На тример Vitals Master AZT 1812p SmartLine встановлена гарантія 36 місяців.

Легкість і компактність конструкції

Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1812p — легкий, компактний, зручний у використанні садово-парковий інструмент. Він важить всього три кілограми.

Оптимальне розташування електродвигуна й привід

Використання двигуна з напругою живлення 18 В сприяє зменшенню ваги конструкції, оскільки для електропостачання інструменту досить однієї акумуляторної батареї.

Розміщення двигуна в нижній частині тримера робить конструкцію не тільки набагато простішою та дешевшою, а й усуває відчуття вібрації. Вона практично не передається на руки користувача. До того ж, така конструкція, завдяки відсутності проміжних елементів, забезпечує тривалий термін експлуатації інструменту.

Телескопічна алюмінієва штанга

Основний елемент несучої конструкції — штанга — міцна й легка, тому що виконана з алюмінію. Не схильна до корозії, а тому служить довго. Телескопічна конструкція штанги дає змогу висунути її на оптимальну для оператора довжину.

Завдяки компактним розмірам, малій вазі та телескопічній конструкції штанги транспортування тримера не становитиме проблем.

Поворотна на 90 ° косильна головка

Поворотний механізм на косильній головці, а також обмежувальний ролик дають зручне косіння уздовж бордюрів. При косінні поблизу дерев металева обмежувальна дужка захищає стовбури від травмування.

Захисний кожух надійно запобігає викиду скошеної трав’яної маси в бік оператора

Універсальний різальний інструмент

Для косіння трави застосовується ліска діаметром 1,2 мм. Встановлений на захисному кожусі нерухомий ніж автоматично регулює довжину виходу ліски із шпулі. За необхідності ліску в шпулі можна замінити на пластикові ножі та зрізати рослини з більш товстими й твердими стеблами.

Серія SmartLine

Акумуляторний тример Vitals Master AZT 1812p SmartLine не прив’язаний до зовнішнього джерела енергії та функціонує автономно. У конструкції застосований принцип уніфікації: живлення забезпечують літій-іонна батарея — та ж сама, що застосовується в інших інструментах лінійки SmartLine торгової марки Vitals. Істотна перевага даної серії — в тому, що один комплект (блок живлення і акумулятор) може постачати енергією різні садові та господарські інструменти. Така універсальність сприяє економії коштів покупця.

Розвернути

Особливості тримера акумуляторного Vitals Master AZT 1812p SmartLine

  • Легкість і компактність конструкції.
  • Нижнє розташування електродвигуна.
  • Телескопічна алюмінієва штанга.
  • Поворотна на 90 ° косильна головка.
  • Граничний ролик для косіння вздовж бордюрів.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!