Зарядний пристрій інверторного типу "Vitals Master ALI 2410IQ"

Артикул: 113972

  • Ціна: 1 415 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Зарядний пристрій інверторного типу "Vitals Master ALI 2410IQ"

Напруга, В 230
Частота струму, Гц 50
Максимальна споживана потужність (зарядка/пуск), Вт 350
Робоча напруга АКБ, В 12/24
Струм зарядки, А 10
Ємність аккумуляторов, що заряджаються (рекомендована), Аг 30-200
Клас захисту IP21
Габарити упаковки, мм 335Х195Х170
Маса нетто/брутто, кг 1,46/1,78

Зарядний пристрій інверторного типу Vitals Master ALI 2410IQ призначений для здійснення заряджання в автоматичному режимі свинцево-кислотних акумуляторних батарей – автомобільних, тракторних, мотоциклетних тощо, напругою 12 В або 24 В і ємністю до 200 А·год

Джерелом електроживлення зарядного пристрою інверторного типу слугує однофазна мережа змінного струму напругою 220 В, частотою 50 Гц або міні-електростанція з аналогічними характеристиками електроструму. Максимальна потужність споживання складає 350 Вт під час заряджання батарей напругою 12 В і 550 Вт – під час заряджання батарей напругою 24 В. Струм зарядки може досягати значення 10 А.

Зарядний пристрій складається з перетворювача напруги інверторного типу, випрямляча змінного струму, цифрового дисплея струму зарядки, органів керування й систем охолодження та безпеки.

Струм зарядки регулюється автоматично або ж здійснюється примусове регулювання номінального струму зарядки. Вибір напруги зарядки 12/24 В також відбувається автоматично. Після того як акумуляторна батарея повністю зарядиться, зарядний пристрій переходить у режим енергоощадження. Тому нема потреби в безперервному контролі процесу заряджання і відсутні обмеження за максимальним часом підключення батареї до зарядного пристрою.

Простота пристрою є чинником його надійності, забезпечує безвідмовну роботу зарядного пристрою в процесі його експлуатації. Завдяки використанню сучасних розробок і технологій цей пристрій має оптимальні робочі характеристики, а також вирізняється довговічністю.

Невелика вага зарядного пристрою, а також малі габарити дають змогу постійно мати його при собі в автомобілі, водночас не потрібні особливі умови зберігання – він без проблем поміститься в шафі або в багажнику.

Розвернути

Крім високих показників надійності та продуктивності зарядні пристрої «Vitals» мають ряд інших явних переваг, в число яких входять:

  • автоматичний заряд в 4 етапа;
  • підготовка до зарядки (при глибокій розрядці і / або великому опорі АКБ);
  • зарядка при постоянному струмі;
  • зарядка при постійній напрузі;
  • підтримка 100% заряду;
  • примусове регулювання номінального струму зарядки;
  • цифровий дисплей.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!