Компресор безмасляний Vitals Professional SKB12.t632-8a

Артикул: 163005

  • 7 182. грн
  • Ціна: 6 400. грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Компресор безмасляний Vitals Professional SKB12.t632-8a

Напруга змінного струму, В 230
Частота, Гц 50
Потужність, кВт 1,52
Продуктивність на вході, л/хв 127
Продуктивність на виході, л/хв 76
Максимальний тиск, бар 8
Ресивер, л 12
Габарити упаковки, мм 480х200х480
Маса нетто/брутто, кг 19,0 / 21

Опис безмасляного компресора Vitals Professional SKB12.t632-8a

Безмасляний компресор Vitals Professional SKB12.t632-8a призначений для забезпечення споживачів стисненим повітрям, що не містить мастила та його пари.

Безмасляні компресори спеціально розроблені для експлуатації у випадках, коли висуваються високі вимоги до вмісту мастила в стиснутому повітрі, або його присутність зовсім неприпустима. Як правило, вони застосовуються в медицині, фармакології, харчовій, хімічній, електронній промисловості, для роботи лабораторного обладнання та переміщення харчових та інших сипких продуктів тощо.

Безмасляні малошумні компресори серії Vitals Professional - відмінністю цих компресорів, є порівняно низький рівень шуму, що дозволяє розміщувати їх у безпосередній близькості до споживача. Компресори даної серії оснащені ресивером без внутрішнього полімерного покриття. Однак, якщо на виході компресора поставити повітряний фільтр або блок підготовки повітря, його сміливо можна використовувати в стоматології та інших областях медицини. До істотних переваг можна віднести порівняно низьку ціну компресорів даної серії.

Розвернути

Особливості безмасляного компресора Vitals Professional SKB12.t632-8a

Професійна якість Vitals Professional.

Використання якісних матеріалів та унікальних розробок Vitals гарантують безперебійну експлуатацію пристрою протягом багатьох років.

Обмотка електродвигуна із мідної обмотки.

Електронний індикатор напруги.

Ефективна система охолодження

Апарат оснащений посиленою системою охолодження, яка складається із збільшених охолодних ребер та алюмінієвої головки циліндра. Це дозволяє використовувати його із професійним пневмоінструментом протягом тривалого терміну, одночасно отримуючи високі показники продуктивності.

Низький рівень шуму

Чавунний вал проходить заводське балансування для зниження рівня вібраційних коливань та шуму. Демпферні опори, на яких кріпиться двигун до ресивера, а також функцію гасіння вібрацій на себе беруть колеса, що йдуть в комплекті.

Висока продуктивність

Двигун власної розробки має високу продуктивність за виняткової економічності. Працює від однофазної мережі та забезпечує продуктивність на рівні 130 літрів за хвилину. Діаметр поршня 63,7 мм.

Система очищення

Паперовий фільтр високого ступеня очищення у металевому корпусі.

2 манометри

Для відстеження вихідного тиску роз'єм підключення споживачів обладнаний манометром. Залежно від характеристик пневмоінструменту, за допомогою редуктора тиску можна підібрати правильні показники тиску. Додатковий манометр показує тиск у ресивері.

Чавунний блок циліндра

Відрізняється високим рівнем зносостійкості, а також чудово справляється з різкими перепадами температури, що гарантує великий термін експлуатації.

Комплектація

  • Компресор у зборі.
  • Інструкція з експлуатації.
  • Упаковка.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів