Компресор безмасляний Vitals Master SKB24.t572-8a

Артикул: 163008

  • Ціна: 5 889 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Компресор безмасляний Vitals Master SKB24.t572-8a

Напруга змінного струму, В 230
Частота, Гц 50
Потужність, кВт 0,95
Продуктивність на вході, л/хв 79
Продуктивність на виході, л/хв 48
Максимальний тиск, бар 8
Ресивер, л 24
Габарити упаковки, мм 565х255х555
Маса нетто/брутто, кг 15,0 / 18,0

Опис безмасляного компресора Vitals Master SKB24.t572-8a

Безмасляний компресор Vitals Master SKB24.t572-8a призначений для забезпечення споживачів стисненим повітрям, що не містить мастила та його пари.

Безмасляні компресори спеціально розроблені для експлуатації у випадках, коли висуваються високі вимоги до вмісту мастила в стиснутому повітрі, або його присутність зовсім неприпустима. Як правило, вони застосовуються в медицині, фармакології, харчовій, хімічній, електронній промисловості, для роботи лабораторного обладнання та переміщення харчових та інших сипких продуктів тощо.

Безмасляні малошумні компресори серії Vitals Master - відмінністю цих компресорів, є порівняно низький рівень шуму, що дозволяє розміщувати їх у безпосередній близькості до споживача. Компресори даної серії оснащені ресивером без внутрішнього полімерного покриття. Однак, якщо на виході компресора поставити повітряний фільтр або блок підготовки повітря, його сміливо можна використовувати в стоматології та інших областях медицини. До істотних переваг можна віднести порівняно низьку ціну компресорів даної серії.

Розвернути

Особливості безмасляного компресора Vitals Master SKB24.t572-8a

Професійна якість Vitals Master.

Використання якісних матеріалів та унікальних розробок Vitals гарантують безперебійну експлуатацію пристрою протягом багатьох років.

Обмотка електродвигуна із мідної обмотки.

Ефективна система охолодження

Апарат оснащений посиленою системою охолодження, яка складається із збільшених охолодних ребер та алюмінієвої головки циліндра. Це дозволяє використовувати його із професійним пневмоінструментом протягом тривалого терміну, одночасно отримуючи високі показники продуктивності.

Низький рівень шуму

Чавунний вал проходить заводське балансування для зниження рівня вібраційних коливань та шуму. Демпферні опори, на яких кріпиться двигун до ресивера, а також функцію гасіння вібрацій на себе беруть колеса, що йдуть в комплекті. Діаметр поршня 57,5 мм.

Система очищення

Паперовий фільтр високого ступеня очищення у металевому корпусі.

2 манометри

Для відстеження вихідного тиску роз'єм підключення споживачів обладнаний манометром. Залежно від характеристик пневмоінструменту, за допомогою редуктора тиску можна підібрати правильні показники тиску. Додатковий манометр показує тиск у ресивері.

Комплектація

  • Компресор у зборі.
  • Інструкція з експлуатації.
  • Упаковка.
Написати відгук
Купити у наших дилерів