Генератор дизельний Vitals Professional EWI 10-3daps

Артикул: 57195

 • Ціна: 206 976 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Генератор дизельний Vitals Professional EWI 10-3daps

Тип двигуна форкамерний V-образний двоциліндровий чотиритактний
Робочий об`єм двигуна, см3 794
Діаметр циліндра / хід поршня, мм 80 / 79
Паливо дизельне
Ємність паливного бака, л 25
Витрата палива, г/кВтˣгод 297
Система запуску електричний стартер
Система запалювання самозаймання зі свічкою розжарювання
Частота обертів двигуна 3000
Потужність двигуна, к.с. 19
Об'єм масла в картері, л 2,3
Тип системи охолодження водяне охолодження
Об'єм охолоджуючої рідини, л 2,6
Напруга змінного струму, В 380
Частота струму, Гц 50
Номінальна потужність змiнного струму, кВт 10
Номінальна сила струму, А 15,2/19,0
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 0,8
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Тип альтернатора синхронний
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
ATS (АВР) покращена, цифрова з електронним управлінням
Варіант виконання корпусу шумопоглинаючий кожух
Рівень шуму, дБ 76
Транспортувальні колеса +
Попередній передпусковий підігрівач +
Датчик низького рівня масла +
Контролер керування двигуном HGM 420
Цифровий дисплей +
Лічильник мотогодин +
Габарити упаковки, мм 950х750х860
Вага нетто/брутто, кг 300,0/310,0

Дизельні міні‒електростанції Vitals Professional EWI 10daps (однофазна) EWI 10-3daps (трифазна) представляють лінійку професійного генераторного устаткування, виробляють електроенергію для споживачів одно‒, трифазних мереж (380В/220В) значної потужності до 10кВт.

На відміну від попередніх поколінь дизельних генераторів, аналогічні пропозиції на ринку відсутні, міні‒електростанції Vitals Professional мають виняткові робочі характеристики і працюють в умовах підвищеної вологості та низьких температур у зимовий період завдяки керуванню передпусковим підігрівом свічами розжарювання, що розміщені у передкамерах блоку циліндрів V‒подібного двокамерного чотиритактного двигуна підвищеної потужності.

Завдяки своїй надійності, економічності і малошумності до 76 дБ, рекомендовані для установки в якості основного або аварійного резервування енергопостачання.

З можливістю вибору варіантів запуску/зупинки:

 • у ручному режимі ‒ електростартер (поворотом ключа);
 • в автоматичному режимі.

Автоматизований контроль управління оптимальним режимом роботи генератора і контроль якості вихідних параметрів електроенергії, які досягаються за допомогою синхронного щіточного альтернатора з системою стабілізації напруги AVR. Доступні варіанти налаштувань з інформаційної панелі приладу, що відображає: лічильник мотогодин (HC), температура холодагенту (WT), тиск мастила (OP), рівень палива (FL), оберти двигуна (RP), напруга акумуляторної батареї (VB), напруга зарядного пристрою (VD).

Автоматизоване управління завдяки контролю всіх ключових показників стану працездатності двигуна: автоматична система відключення при перевантаженні, автоматична система відключення при перегріві, автоматична система відключення при низькому рівні масла, автоматичний старт/стоп і перехід у режим очікування по команді від системи подачі резервного живлення ATS.

Міні‒електростанції обладнані форкамерними дизельними двигунами з водяним охолодженням, що мають переваги спеціалізованої техніки: високий ККД, стабільність, потужність і одночасно плавність роботи, економічність ‒ дбайливо витрачають паливно‒повітряну суміш, скорочуючи вихлоп в атмосферу.

Представлені дизельні міні‒електростанції спроектовані за оптимальною схемою компонування елементів і компактно розміщені на мобільній полегшеній платформі зі сталевої опорної рами на колесах з полімеру значної міцності. Легко керуються однією людиною як на місці розміщення для позиціонування, так і при переміщенні по майданчику без додаткових зусиль з однієї і/або з двох сторін. Зручні для хвату та упору рукоятки дозволяють переміщувати виріб за допомогою 4-ох осіб і до 6-ти у разі організації вантажно‒розвантажувальних робіт. Не вимагають спеціальної амортизаційної подушки, що знижує витрати, спрощує проведення пуско‒налагоджувальних робіт і впливає на оперативність розгортання міні‒електростанцій.

Захисний шумознижувальний кожух також одночасно слугує безпечній експлуатації та екрануванню електромагнітних перешкод, що виключають сторонній вплив на електронно‒цифрові прилади, розміщені поблизу від генератора під час його роботи (при облаштуванні оптимального захисного заземлення).

Наявність системи водяного охолодження двигуна дозволяє організувати ефективне відведення тепла для стабілізації роботи в жорстких умовах пікових навантажень протягом усього часу роботи і захищає від пилу.

Дані моделі дизельних міні‒електростанцій Vitals Professional адаптовані для автоматичного аварійного резервування в комплексі з модифікованими цифровими пристроями ATS і взаємодіють через сигнальний і силовий кабелі, здійснюючи запуск/зупинку міні‒електростанції з підключенням напруги генератора до навантаження споживача в автоматичному режимі.

Розвернути
 • високий ступінь готовності до експлуатації;
 • портативність, мобільність, потужність;
 • автоматизація пуску, роботи та контролю за станом двигуна;
 • швидкий електронний запуск, електростартер;
 • автоматичне керування двигуном;
 • не потребують попередніх налаштувань оператором, користувачем;
 • автоматичний контроль за низкою систем двигуна: паливною, мастильною, перенавантаження та перегріву;
 • оптимальне розташування всіх елементів виробу;
 • стійкість до тривалої експлуатації у важких умовах;
 • можливість використання стаціонарно чи тимчасово;
 • синхронний щіточний альтернатор;
 • автоматичний регулятор напруги, що забезпечує високі показники якості вихідної напруги для вибагливої різноманітної електронної апаратури та засобів зв’язку;
 • запуск двигуна в зимових умовах, передстартовий підігрів;
 • обладнані шумопоглинальним захисним кожухом;
 • розташовані на полегшеній рамі;
 • міцна та довговічна сталева конструкція.

Робота в умовах низьких температур

Досягнута за допомогою передпускового підігріву свічками розжарювання розміщених, у голівках циліндрів V‒подібного двокамерного чотиритактного двигуна.

Система форкамерно-факельного запалювання

Підпал 30% паливної суміші у форкамері ретельно змішує основну паливно-повітряну суміш до запалення основної її частки, що забезпечує краще використання, паливної суміші, зменшує викиди та рівномірно розподіляє навантаження на деталі двигуна та слугує плавності ходу, що збільшує ресурс двигуна.

Автоматичне управління та контроль за роботою генератора (цифровий контролер HGM420)

Автоматичне управління керується алгоритмом та контрольними параметрами роботи генератора, станом вхідних/вихідних електричних ланцюгів, даними з датчиків. Контроль виконується за допомогою низки встановлених датчиків, що контролюють первинні параметри генератора. Контролер після автоматичного запуску самостійно відпрацьовує за алгоритмом пуску, оцінюючи відповідність заданих параметрів генератора, у разі виданої команди на дозвіл до подачі напруги споживачу оцінюється якість вихідних параметрів ‒ напруга, частота.

Під час роботи двигуна контролером постійно опитуються та оцінюються дані від датчиків на відповідність заданих первинних параметрів генератора та вихідних параметрів напруги, частоти, струму.

У разі отримання інформації про заниження/завищення будь-якого вихідного чи первинного параметру або виходу за межі очікуваного, контролер видає аварійну сигналізацію на РК-дисплей та за потреби, якщо унеможливлюється застосування вихідної напруги або є загроза виходу з ладу виробу зупиняє двигун за встановленою процедурою або екстрено. Інформація щвідносно причин зупинки відображається на РК-дисплеї.

Синхронний щіточний альтернатор

Переваги полягають у стабільності вихідних параметрів у разі різких змін навантаження споживача.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Забезпечує стабільність вихідної напруги по всьому діапазону навантажень. Вихідні параметри змінної напруги відповідають умовам використання вибагливих до її якості електронних приладів, електронного устаткування, засобів зв’язку, спеціалізованих та побутових (персональні комп’ютери, оргтехніка, телевізори, котли тощо).

Водяне охолодження

Дозволяє підтримувати роботу генератора на пікових навантаженнях тривалий час та виключає запилення двигуна.

Шумознижувальний захисний кожух

Знижує до 76дБ робочий шум потужного генератора, запобігає механічному пошкодженню основних елементів генератора, наведенню електромагнітних перешкод від генератора та ураженню сторонньою напругою (захисне заземлення).

Робота у комплексі аварійного резервування під управлінням ATS

Керується сигналами управління та взаємодії від ATS автоматично у режимі очікування до отримання сигналу на вмикання двигуна та за досягнення заданих параметрів вихідної напруги генератор буде підключено до навантаження мережі споживача.

Додатковий вихід вторинного напруження, 12 В

Оснащені вторинною постійною напругою 12В/8,3А, що забезпечує живлення постійним током блоку управління автоматичного резервування за допомогою сигнального кабелю, також наявна можливість зарядження акумуляторної батареї.

Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!