Генератор дизельний Vitals Master EST 10-3dap

Артикул: 57193

 • Ціна: 158 311 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Генератор дизельний Vitals Master EST 10-3dap

Тип двигуна V-образний двоциліндровий чотиритактний
Робочий об`єм двигуна, см3 870
Діаметр циліндра / хід поршня, мм 88 / 72
Паливо дизельне
Ємність паливного бака, л 46
Витрата палива, г/кВтˣгод 289
Система запуску електричний стартер
Система запалювання самозаймання зі свічкою розжарювання
Частота обертів двигуна 3000
Потужність двигуна, к.с. 22
Об'єм масла в картері, л 1,7
Тип системи охолодження повітряне охолодження
Напруга змінного струму, В 380 / 230
Частота струму, Гц 50
Номінальна потужність змiнного струму, кВт 10
Номінальна сила струму, А 15,2/19,0
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 0,8
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Тип альтернатора синхронний
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
ATS (АВР) контактор
Варіант виконання корпусу сталева рама із захисними щитками
Рівень шуму, дБ 82
Транспортувальні колеса +
Попередній передпусковий підігрівач +
Датчик низького рівня масла +
Контролер керування двигуном -
Цифровий дисплей +
Лічильник мотогодин +
Габарити упаковки, мм 950х730х830
Вага нетто/брутто, кг 220,0/230,0

Дизельні міні‒електростанції Vitals Master EST 10dap (однофазна) EST 10-3dap (трифазна) представляють собою лінійку спеціалізованого генераторного обладнання, виробляють електроенергію для споживачів одно‒, трифазних мереж (380В/220В) значної потужності до 10 кВт.

На відміну від попередніх поколінь дизельних генераторів, аналогічні пропозиції на ринку відсутні, міні‒електростанції Vitals Vitals Master мають виняткові робочі характеристики і працюють в умовах підвищеної вологості та низьких температур у зимовий період завдяки керуванню передпусковим підігрівом свічками розжарювання, що розміщені у передкамерах блоку циліндрів V‒подібного двокамерного чотиритактного двигуна підвищеної потужності.

Рекомендовані для установки в якості основного або аварійного резервування енергопостачання.

З можливістю вибору варіантів запуску/зупинки:

 • у ручному режимі ‒ електростартер (поворотом ключа);
 • в автоматичному режимі (з ATS).

Контроль за режимом роботи генератора і якістю вихідних параметрів електроенергії доступні з цифрового індикатора на передній панелі: лічильник мотогодин (від 0 до 9999), Напруга (V), Частота (Hz).

Стабілізація вихідної напруги при зміні режиму навантаження генератора, досягається за допомогою синхронного щіточного альтернатора з системою стабілізації напруги AVR.

Міні-електростанції обладнані дизельними двигунами з повітряним охолодженням, що мають переваги спеціалізованої техніки: високий ККД, стабільність, потужність і одночасно плавність роботи, економічність ‒ дбайливо витрачають паливно-повітряну суміш, скорочуючи вихлоп в атмосферу.

Представлені дизельні міні‒електростанції спроектовані за оптимальною схемою компонування елементів і компактно розміщені на мобільній полегшеній платформі зі сталевої опорної рами з колесами з полімеру з полімеру значної міцності. Легко подужає одна людина, як на місці розміщення для позиціонування, так і при переміщенні по майданчику без додаткових зусиль з однієї і/або з двох сторін. Зручні для хвата та упору рукоятки дозволяють переміщувати виріб за допомогою 4-ох осіб і до 6-ти у разі організації вантажно-розвантажувальних робіт. Не вимагають спеціальної амортизаційної подушки, що знижує витрати, спрощує проведення пуско-налагоджувальних робіт і впливає на оперативність розгортання міні-електростанцій.

Безпечній експлуатації сприяє обладнання рами міні-електростанції захисними щитками, що дозволяє уникнути зіткнення з розігрітими частинами дизельного генератора, а також від ураження сторонньою напругою (при облаштуванні оптимального захисного заземлення).

Дані моделі дизельних міні‒електростанцій Vitals Master адаптовані для автоматичного аварійного резервування в комплексі з пристроєм ATS (релейний відсікач) з якими взаємодіє через сигнальний і силовий кабель, здійснюючи запуск/зупинку міні‒електростанції з підключенням напруги генератора до навантаження споживача в автоматичному режимі. го альтернатора з системою стабілізації напруги AVR.

Міні‒електростанції обладнані дизельними двигунами з повітряним охолодженням, мають переваги спеціалізованої техніки: високим ККД, стабільністю, потужністю і одночасно плавністю роботи, економічністю ‒ економно витрачають паливно‒повітряну суміш, скорочуючи вихлоп в атмосферу.

Розвернути
 • високий ступінь готовності до експлуатації;
 • портативність, мобільність, потужність;
 • інформаційний індикатор;
 • швидкий електронний запуск, електростартер;
 • оптимальне розташування всіх елементів виробу;
 • стійкість до тривалої експлуатації у важких умовах;
 • можливість використання стаціонарно чи тимчасово;
 • синхронний щіточний альтернатор;
 • автоматичний регулятор напруги, що забезпечує високі показники якості вихідної напруги для вибагливої різноманітної електронної апаратури та засобів зв’язку;
 • запуск двигуна в зимових умовах, передстартовий підігрів;
 • підвищена ємність паливного баку;
 • рама обладнана захисними щитками;
 • елементи розташовані на полегшеній рамі;
 • міцна та довговічна сталева конструкція.

Робота в умовах низьких температур

Досягнута за допомогою передпускового підігріву свічками розжарювання, розміщених у голівках циліндрів V‒подібного двокамерного чотиритактного двигуна.

Система форкамерно-факельного запалювання

Підпал 30% паливної суміші у форкамері ретельно змішує основну паливно-повітряну суміш до запалення основної її частки, що забезпечує краще використання паливної суміші, зменшує викиди та рівномірно розподіляє навантаження на деталі двигуна та слугує плавності ходу, що збільшує ресурс двигуна.

Контроль за вихідними характеристиками генератора (цифровий індикатор)

Під час роботи генератора виконується контроль вихідних параметрів генератора, які можуть бути відображені на цифровому індикаторі лицевій панелі генератора – лічильник мотогодин (від 0 до 9999), напруга (V), частота (Hz)

Синхронний щіточний альтернатор

Переваги полягають у стабільності вихідних параметрів у разі різких змін навантаження споживача

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Забезпечує стабільність вихідної напруги по всьому діапазону навантажень. Вихідні параметри змінної напруги відповідають умовам використання вибагливих до її якості електронних приладів, електронного устаткування, засобів зв’язку, спеціалізованих та побутових (персональні комп’ютери, оргтехніка, телевізори, котли тощо).

Захисні щітки на сталевій рамі

Запобігають механічному пошкодженню основних елементів генератора, випадковому торканню розігрітих частин генератора, наведенню електромагнітних перешкод від генератора та ураженню сторонньою напругою (захисне заземлення).

Робота у комплексі аварійного резервування під управлінням ATS

Керується сигналами управління та взаємодії від ATS автоматично у режимі очікування до отримання сигналу на вмикання двигуна та за досягнення заданих параметрів вихідної напруги генератор буде підключено до навантаження мережі споживача.

Додатковий вихід вторинного напруження, 12 В

Оснащені вторинним постійним напруженням 12В/8,3А, що забезпечує живлення постійним током блоку управління автоматичного резервування за допомогою сигнального кабелю, також наявна можливість заряджання акумуляторної батареї.

Написати відгук
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!