Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Артикул: 88871N

  • Ціна: 32 069 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Напруга, В 400/230
Частота струму, Гц 50
Номінальна потужність струму, кВА/кВт 9,4 / 7,5
Максимальна потужність струму, кВА/кВт 10,0 / 8,0
Коефіцієнт потужності (сos Ф) 0,8
Вихід постійного струму, 12В/8,3А +
Регулятор напруги автоматичний (AVR)
Тип двигуна 4-тактний одноцилiндровий
Потужність, к.с. 16,0
Робочий об`єм, см3 439
Система запуску електричний та ручний стартер
Система запалювання транзисторне магнето
Паливо бензин А-92, А-95
Ємність паливного бака, л 25
Датчик низького рівня масла в двигуні +
Габарити упаковки, мм 850х565х620
Вага нетто/брутто, кг 95,0/97,0

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Опис

Бензиновий генератор Vitals Master KLS 7.5-3be — це компактний переносний електричний агрегат, призначений для резервного або аварійного живлення побутових споживачів. Виробляє змінний струм частотою 50 Гц: однофазний — напругою 230 В, або трифазний — напругою 400 В. Номінальну електричну потужність 9,4 кВА (7,5 кВт), максимальну 10,0 кВА (8,0 кВт) генератор видає лише за трифазного підключення навантаження.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Двигун

У генераторі Vitals Master KLS 7.5-3be застосований чотиритактний бензиновий мотор із верхнім розташуванням клапанів. Характеризується високою економічністю. Інноваційна конструкція кришки стартера і крильчатки охолодження запобігає перегріву мотора. Глушник промислового типу має посилене шумопоглинання, поліпшене відведення й розподіл тепла. Шум і вібрації під час роботи додатково гасять демпферні опори, якими двигун кріпиться до жорсткої металевої рами.

Для зручності оператора генератор оснащений ручною системою запуску й електростартером. Завдяки досконалій конструкції, високій якості виготовлення двигун характеризується економічністю і великим ресурсом напрацювання на відмову — понад 2000 мотогодин.

Економічність

Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну паливну суміш. Під час зміни навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично. Збільшення і зменшення обертів відбувається плавно, без різких розгонів і гальмувань. Це сприяє економії палива. Найбільш економічно двигун працює на середньому навантаженні.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Захист від низького рівня оливи в картері двигуна

Аварійна система захисту від низького рівня оливи в картері унеможливлює запуск мотора без оливи або з недостатнім її рівнем. Це запобігає заклинюванню рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Заборонну команду система видає, отримавши відповідні дані від поплавцевого датчика в картері.

Альтернатор зі 100% мідною обмоткою

В електростанції Vitals Master KLS 7.5-3be встановлений альтернатор синхронного типу. Він характеризується стабільними потужністю й напругою. Витримує великі (вище за номінальний) струми, що короткочасно виникають під час запуску реактивного навантаження, наприклад, електродвигуна.

Тривалий термін служби вугільних щіток із підвищеним ресурсом робить непотрібною їхню часту заміну.

Обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді. Вони максимально надійні та витримують більш високу робочу температуру (проти алюмінієвих або з мідно-алюмінієвого сплаву). Поліпшена система охолодження забезпечує ефективне відведення тепла від обмоток і запобігає швидкому старінню ізоляції. Високоякісне складання й укладання обмоток гарантує тривалий термін служби й надійність генератора.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Електростартер з кнопкою «Старт-Стоп»

Ніколи ще запуск генератора не був таким легким! Подібно до автомобілів, агрегат оснащений електричним стартером. Запуск і зупинка здійснюється натисканням кнопки «Старт-Стоп». За бажанням оператора можливий також запуск ручним стартером.

Мініконтролер 5 в 1

Забезпечує контроль п’яти основних показників:

- напруги змінного струму;

- сили струму;

- частоти струму;

- навантаження споживачів (кВт);

- загального напрацювання мотогодин.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги гарантує стабільність вихідної напруги у всьому робочому діапазоні навантажень. Це дає змогу використовувати електростанцію для живлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, чутливих до перепадів напруги побутових споживачів (комп’ютерів, телевізорів, котлів тощо.)

Міцна рама

Монтаж вузлів і агрегатів на міцній металевій рамі надає конструкції генератора цілісності й компактності. Рама виконана з труб великого діаметра. Стійка на будь-яких твердих поверхнях, захищає від ударів, ушкоджень усі елементи агрегату. Міцний сплав, з якого виготовлені труби, покритий антикорозійним складом. Це дає змогу встановлювати електростанцію в місцях із високою вологістю.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Дворівнева антивібраційна система

Двигун кріпиться до рами на демпферних опорах, які відчутно знижують вібрацію. Рама також оснащена гумовими опорами, які додатково гасять вібрацію, запобігають самочинному переміщенню агрегату під час роботи.

Абсолютна гарантія 36 місяців або 1000 мотогодин

Гарантія поширюється на всі частини електростанції Vitals Master KLS 7.5-3be та охоплює всі випадки, пов’язані з прихованим виробничим браком. Гарантія не поширюється на швидкозношувані та змінні частини: свічки запалювання, паливний і повітряний фільтри, щітки генератора тощо.

Генератор бензиновий Vitals Master KLS 7.5-3be

Розвернути

Двигун Vitals

- 4-тактний із верхнім розташуванням клапанів;

- висока якість виготовлення;

- інноваційна конструкція кришки стартера запобігає перегріванню двигуна;

- глушник промислового типу з посиленим шумопоглинанням покращує відведення й розподіл тепла;

- великий ресурс напрацювання (понад 2000 мотогодин);

- низькі вібрація та шум під час роботи;

- система легкого запуску;

- економічність;

- наявність датчика низького рівня масла в картері.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги (AVR) забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень, що дає змогу використовувати генератор для живлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, спеціальних і побутових споживачів (комп’ютерів, телевізорів, котлів тощо).

Електричний стартер

Електричний стартер забезпечує більш легкий запуск двигуна, особливо при експлуатації міні-електростанції в холодну пору року.

Вихід постійного струму 12 В

Вихід постійного струму 12 В призначений для заряджання (підзаряджання) акумуляторних батарей, включно з автомобільними, а також для забезпечення електроживленням електроприладів максимальної потужності 100 Вт.

Альтернатор (електричний генератор змінного струму)

- синхронний. Головна перевага синхронного альтернатора полягає у високій стабільності вихідної напруги та витримуванні протягом короткого часу струму вище за номінальний;

- щітковий. Завдяки підвищеному ресурсу вугільних щіток забезпечується їхній тривалий термін служби й не потребується часта заміна;

- покращена система охолодження. Забезпечується ефективне охолодження обмоток ротора і статора, що запобігає швидкому старінню ізоляції в результаті її нагрівання;

- високоякісна збірка й укладання обмоток ротора і статора;

- обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді. Мідна обмотка забезпечує максимальну надійність і витримує більш високу, у порівнянні з алюмінієвою обмоткою й обмоткою зі сплаву міді з алюмінієм, робочу температуру.

Захист від перевантаження

Для захисту живильного електричного кола від перевантаження використовуються якісні автоматичні запобіжники постійного і змінного струмів.

Економічність

При зміні навантаження автоматично регулюється й положення дросельної заслінки карбюратора, що дає змогу у всіх режимах роботи двигуна приготувати оптимальну за своїм складом паливну суміш. Збільшення/зменшення обертів двигуна здійснюється плавно. У такий спосіб відсутній різкий розгін і гальмування двигуна, що спричинює збільшену витрату палива. Найекономічнішим режимом роботи є робота двигуна за середнього навантаження.

Захист від низького рівня масла в картері двигуна

Найпоширенішою причиною поломки двигуна є заклинювання його рухомих частин при неналежному змащенні або його відсутності. Ця аварійна система захисту не дозволить здійснити запуск двигуна (зупинить роботу двигуна) без масла або з недостатнім його рівнем у картері. Технічно захист здійснюється за допомогою поплавцевого датчика, розміщеного в картері двигуна.

Антивібраційна система

Двигун закріплений на рамі через демпферні опори, які значно знижують вібрацію міні-електростанції й запобігають її переміщенню в процесі експлуатації.

Рама

Міцна сталева рама з додатковим захистом паливного бака.

Міні-контролер 5 в 1

Міні-контролер дає змогу контролювати 5 основних показників:

- напругу змінного струму;

- частоту струму;

- навантаження (кВт) з боку споживачів;

- загальну кількість напрацьованих мотогодин;

- час роботи з моменту останнього запуску.


Електробезпека

- клема заземлення генератора;

- посилена ізоляція силових проводів і кабелів;

- аварійне оперативне знеструмлення живильного електричного кола;

- виключено мимовільне торкання до струмопровідних частин.


Додаткова комплектація

- свічковий ключ;

- дві штепсельні вилки 220 В (16 А);

- одна штепсельна вилка 400 В;

- ключі запалювання;

- акумуляторна батарея;

- силовий кабель із клемами 12 В;

- керівництво з експлуатації.

Абсолютна гарантія 36 місяців або 1000 мотогодин

Гарантія поширюється на всі частини виробу* і покриває всі випадки, зумовлені прихованим виробничим браком.

*гарантія не поширюється на швидкозношувані частини, такі як свічка запалювання, паливний і повітряний фільтри тощо.

Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!