Мотобур Vitals Professional BUM 621a

Артикул: 70503

  • Ціна: 5 549 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Характеристики на Мотобур Vitals Professional BUM 621a

Тип двигуна бензиновий 2-тактний повітряного охолодженням
Тип палива суміш бензину з маслом для 2-тактних двигунів 25:1
Робочий об'єм циліндра, куб. см 62
Потужність, кВт/к.с. 2,4/3,2
Максимальний крутний момент (частота), Нм/об.хв 3,0/7000
Максимальна частота, об/хв 7000
Об'єм паливного бака, л 1,1
Передавальне число 25:1
Максимальний діаметр застосовуваного бура, мм 300
Посилена антивібраційна система +
Циліндр з хромованим покриттям +
Праймер +
Ергономічна рукоятка +
Вібраційне навантаження, м/с2 9,0
Рівень звукового тиску, дБ 114
Габарити упаковки (привод/бур), мм 600x390x330
Вага нетто/брутто, кг 11,2/12,2

Опис мотобура

Мотобур Vitals Professional BUM 621a – це високоякісний професійний інструмент. Призначений для буріння отворів у ґрунті з метою встановлення стовпів або посадки дерев.

Оснащений бензиновим одноциліндровим двотактним двигуном, ручним стартером, редуктором для зменшення частоти обертів шнека, амортизатором для компенсації зайвих навантажень, а також автоматичною відцентровою муфтою зчеплення.

Потужний надійний двигун

Двотактний двигун виготовлений з високоякісної комплектації. Хромоване покриття стінок забезпечує тривалий термін служби циліндра. Завдяки високим обертам, маючи порівняно невеликий робочий об’єм 62 см3, видає потужність 3,2 к. с.

Якісний карбюратор з фільтром

Карбюратор готує оптимальну за складом паливну суміш. Поролоновий повітряний фільтр на вході в карбюратор проводить тонку очистку повітря і добре захищає двигун від абразивних частинок.

Полегшений запуск

Ручний стартер двигуна оснащений інерційною пружиною. Вона дає легкий пуск: досить рівно, без ривка потягнути за ручку на кінці троса.

Попередній насос (праймер) дає змогу перед запуском підкачати паливну суміш в карбюратор і таким чином прискорити запуск.

Комфорт під час роботи

Дві пари руків’їв, що рознесені на протилежні сторони трубчастої рами, дають змогу керувати агрегатом двом операторам. Досить велика довжина важеля (відстань від осі обертання до руків’я) зменшує фізичне навантаження на руки. Кут кріплення руків’їв регулюється. Прогумована поверхня руків’їв запобігає ковзанню їх в долонях та сприяє зручності в роботі.

Зменшенню вібраційного навантаження на руки оператора сприяє висока частота обертання двигуна.

Потужна, захищена передача

Редуктор виготовлений із міцного металу, має велику надійність та довговічність. Передавальне число 25:1 у відповідну кількість разів зменшує частоту обертання бура порівняно з обертами двигуна та збільшує крутний момент. Це дає змогу, маючи двигун з порівняно помірними потужністю й вагою, застосовувати досить продуктивні бурові шнеки. Під час зіткнення шнека з занадто твердими перешкодами й ударного зростання навантаження автоматична відцентрова муфта зчеплення припиняє передачу та оберігає двигун від перевантаження. Також для захисту двигуна під час ударів шнека об перешкоди застосований пружинний амортизатор.

Зручність обслуговування та надійність

Агрегат оснащений механізмом безключового кріплення шнека (посадковий діаметр 20 мм). Це скорочує втрати часу та робить зміну робочого інструменту більш зручною.

Мотобур має сучасний дизайн, простий в користуванні та обслуговуванні, характеризується високою надійністю й економічністю.

На мотобур Vitals Professional BUM 621a встановлений гарантійний термін 60 місяців.


Розвернути

Особливості мотобура Vitals Professional BUM 621a:

  • хромований циліндр – тривалий термін служби циліндра досягається завдяки збільшенню зносостійкості пари, що треться: циліндр - поршневі кільця;
  • швидке під'єднання та безключова фіксація шнека на валу редуктора;
  • 2-тактний двигун повітряного охолодження;
  • зручні рукоятки;
  • праймер;
  • посилена антивібраційна система;
  • рукоятка для роботи вдвох.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!