Фiльтр
134 - 176 грн Ціна
- грн
Діаметр, мм
Довжина, мм
Сортувати за:

Набори бурів

Бур по бетону - інструмент, за допомогою якого перфоратор робить отвори в різних твердих матеріалах. Діаметр та довжина бурів бувають різними, відповідно і отвори виходять різної величини. Складається інструмент із хвостовика, серцевини зі спіраллю для відведення пилу та віддаленого матеріалу, а також ріжучої кромки, виготовленої з твердого сплаву. Хвостовик, за допомогою якого бур кріпиться до перфоратора, буває декількох видів, основні з них SDS-plus та SDS-max. Перший тип має менший діаметр і підходить для перфораторів легкої та середньої серії, у другого типу діаметр більший та призначений для професійних перфораторів. Ріжуча частина інструменту виконується у кількох конфігураціях залежно від виду та інтенсивності виконання роботи.

Купувати набір бурів по бетону завжди вигідніше, ніж кожен інструмент окремо, а при виконанні ремонтно-будівельних робіт необхідні інструменти різних діаметрів та різної форми.

Купити набір бурів для перфоратора Vitals можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. Витратні матеріали Vitals – для надійної роботи в насолоду!

Развернуть