Фiльтр
35 - 50 грн Ціна
- грн
Зернистість
Сортувати за:

Круги пелюсткові торцові

Круг пелюстковий торцевий є оснасткою, шліфувальний матеріал якої розташований у вигляді окремих пелюсток по всій площі диска. На відміну від жорстких аналогів, він виробляє менше шуму і поглинає вібрації, забезпечуючи високий рівень знімання металу.

Конструкція цього пристосування складається з кола із сегментами-пелюстками із зафіксованими на них шматочками абразиву. Пелюсточні диски різняться між собою зернистістю, діаметром, а також формою, яка може бути прямою або увігнутою.

При покупці пелюсткового круга для кутової шліфувальної машини необхідно звернути увагу на відповідність діаметра, величини посадкового місця насадки аналогічним параметрам болгарки. Куплений круг пелюстковий шліфувальний повинен вільно розміщуватися на призначеному йому посадковому майданчику під захисним кожухом інструменту.

Купити пелюсткове коло на болгарку Vitals можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. Витратні матеріали Vitals – для надійної роботи в насолоду!

Развернуть