Фiльтр
28 - 601 грн Ціна
- грн
Діаметр, мм
Довжина, мм
Сортувати за:

Бури по бетону

Бури для перфоратора - вид витратного інструменту, необхідний для роботи з перфораторами. Бури застосовуються для ударного свердління у твердих матеріалах: бетоні, цеглі, камені. Вони складаються з робочої частини, наконечника та хвостовика. Бури виготовляються з міцної загартованої сталі, що дозволяє витримувати великі навантаження при виконанні будівельних робіт.

За типом хвостовика бури поділяють на дві категорії. Бури по бетону sds plus використовуються з легкими перфораторами для свердління отворів діаметра від 4 до 30 мм у будівельних матеріалах, з якими звичайні свердла не справляються. Бури бетону великого діаметру і довжини використовуються з перфоратором SDS Max. Діаметр починається від 12 мм, а довжина може досягати 1000 мм.

Купити бур по бетону для перфоратора Vitals можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. Витратні матеріали Vitals – для надійної роботи в насолоду!

Развернуть