Фiльтр
103 - 373 грн Ціна
- грн
Матеріал корпусу
Діаметр сопла, мм
Наявність п'єзопідпалу
Середня витрата газу, г/год
Сортувати за:

Пальники на газовий балон

Пальники на газовий балон – невеликі газові прилади з регулюванням напрямку, сили та температури вогню. Фактично – це насадка на універсальний балончик із газом.

Купити газовий пальник для балона слід лише після чіткого розуміння сфери його застосування.

Ці прилади використовуються в деяких технологіях будівельних, трубопровідних та слюсарно-ремонтних робіт, пов'язані із застосуванням спрямованого відкритого полум'я, а також для розпалювання мангалів, багать, обсмалювання свині, курки, качки.

Види портативних пальників

Газовий пальник під балончик – портативний пристрій, призначений для роботи від балончика з певним газом. Пальники пістолетного типу з цанговим утримувачем відрізняються за:

 • призначенням:
  • розігрів різьбових з'єднань;
  • нагрів поверхонь перед зварюванням;
  • паяння мідних та пластикових труб;
  • випалення лакофарбових матеріалів;
  • декоративний випал оздоблювального дерева тощо;
 • способу підпалу:
  • іскра п'єзоелемента;
  • запальничка;
 • діаметром сопла
  • що менше діаметр, то більша інтенсивність полум'я. Регулювання величини полум'я передбачено регулятором подачі кількості газу.

Конструкція цангового тримача забезпечує герметичність та безпеку під час експлуатації газового пальника.

Пальники на газовий балон з п'єзопідпалом найпопулярніші серед різновидів цих приладів. Свою популярність набули через наявність у конструкції п'єзопідпалу, який дозволяє за будь-яких умов підпалити пальник. Вони виключають наявності вогню поблизу газового балона. Коли кнопка п'єзоелемента натискається, він створює високу напругу, що викликає іскру, яка передається до пальника, де спалахує горючий газ.

Мініпальник на газовий балон в Україні дуже популярний через свою компактність. Конструкція має мінімально конструктивно допустимі розміри корпусу із соплом. Кнопка п'єзопідпалу та регулятор подачі кількості газу поєднані в єдине ціле. Також вона має мінімальний діаметр сопла, що підвищує якість робіт, де потрібна особлива точність.

Практично всі портативні побутові прилади належать до так званих інжекційних пальників, коли для підтримки полум'я повітря засмоктується всередину пальника природним шляхом.

Придбання невеликих газових приладів

Ціни на газові пальники для балона залежать від конструкції пальника (діаметра сопла, системи запалювання), матеріалу корпусу, а також їх призначення.

Купити недорого пальник на газовий балон необхідно з урахуванням основних технічних критеріїв, економічності та зручності. З каталогом портативних пальників ви можете ознайомитись на сайті Vitals, де вони представлені у широкому асортименті: з металевим та пластмасовим корпусом, з п'єзопідпалом та без, з регулюванням подачі повітря та без, з різним діаметром сопла та інтенсивністю полум'я.

Де купити пальник на газовий балон – це можна зробити, відвідавши торгові точки, де продаються товари Vitals або на сайті Vitals, або в інтернет-магазині Vitals.

Пальники на газовий балон в інтернет-магазині купити дуже просто – достатньо зайти на сайт інтернет-магазину Vitals, вибрати в каталозі бажаний прилад та оформити замовлення. Замовлення буде виконано у найкоротші терміни. Наш інтернет-магазин здійснює доставку товарів як до найбільших обласних міст: Дніпро, Київ, Одеса, Львів, Харків, так і до всіх населених пунктів, де працюють наші партнери.

Развернуть