Сокира 1кг дерев'яна ручка Vitals A1-43W

Артикул: 125989

  • Ціна: 283 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Приєднуйтесь до Vitals™

Сокира Vitals A1-43W — незамінний помічник для таких завдань як заготівля дров, теслярське ремесло, рубання дерев, будівництво.

Зносостійкий обух сокири вагою 1 кг виготовлений зі сталі Ст 45, призначеної для виробництва деталей підвищеної міцності. Лезо переносить будь-які ударні навантаження без пошкоджень, легко точиться й довго залишається гострим.

Руків’я виготовлене з міцної ясеневої деревини, стійкої до механічних пошкоджень, а завдяки спеціальній формі добре лягає в долоні. Зручний хват розподіляє навантаження в такий спосіб, що обсяг виконаних робіт значно збільшується. Довжина руків’я 430 мм дає змогу наносити сильні та точні удари інструментом.

Сокира має ідеальне балансування. Топорище та обух надійно закріплені, немає жодного люфту навіть за великого ударного навантаження.

Силіконова накладка на лезо захищає від випадкових ушкоджень, а завдяки червоно-чорному кольору сокиру легко відшукати навіть у густій траві.

Сокира 1 кг дерев’яна ручка Vitals A1-43W — це незамінний ручний інструмент, який має бути наявним в інструментарії кожного чоловіка.

Розвернути

Сокира кована вагою 1 кг

Матеріал — сталь Ст 45 твердістю 47–57 HRC

Матеріал ручки — ясен

Довжина ручки — 43 см

Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!