Гілкоріз телескопічний Vitals Master LS-910-01T

Артикул: 123171

  • Ціна: 750 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна


Характеристики на Гілкоріз телескопічний Vitals Master LS-910-01T

Тип інструменту гілкоріз телескопічний
Загальна довжина, мм 630 - 910
Вага, г 1300
Max. діаметр різу, мм 35

Опис телескопічного гілкоріза Vitals Master LS-910-01T

Гілкоріз телескопічний Vitals Master LS-910-01T

Гілкоріз телескопічний Vitals Master LS-910-01T — садовий інструмент напівпрофесійного класу. Призначений для використання обома руками. Завдяки ефекту важеля створюється сильне натискання. У такий спосіб інструмент легко впорається із сухими та живими гілками діаметром до 35 мм. Найбільш популярний на ділянках і садах, де є високі дерева, інші рослини з жорсткими гілками, колючі чагарники.

Комфорт та безпека

Інструмент характеризується невеликою вагою — 1300 г. Це досягнуто завдяки тому, що ручки виготовлені з алюмінію. Демпфер, встановлений на стику руків’їв, допомагає погасити вібрації, що виникають від удару під час обрізання. Завдяки накладкам із міцного АБС-пластику ручки зручно лежать у руках і не ковзають.

Гілкоріз телескопічний Vitals Master LS-910-01T
Гілкоріз телескопічний Vitals Master LS-910-01T

Зносостійкість та надійність

Леза виконані із вуглецевої сталі SK5. Завдяки високій твердості, дуже добрій в’язкості та зносостійкості матеріалу різальні крайки добре витримують екстремальні навантаження, зберігають гостроту навіть за тривалої експлуатації. Алюміній, з якого виготовлені ручки, довговічний і не схильний до корозії.

Телескопічні ручки

Висувні трубчасті ручки дають можливість регулювати довжину інструменту від 630 до 910 мм. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості забезпечує високу міцність конструкції та легко витримує навантаження під час натискання. Велика довжина дає змогу обрізати високі гілки крон та колючих чагарників, не застосовуючи додаткових пристроїв.

Гілкоріз телескопічний Vitals Master LS-910-01T
Розвернути


  • леза 110 мм зі сталі SK5;
  • алюмінієві трубчасті ручки овального профілю з ергономічними накладками із пластику ABS.


Написати відгук
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!